Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 18th October 2016, 22:50

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Pokušajte da budete brzi jer je ovo osmina tek. Hvala.

2Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 19th October 2016, 15:34

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

Kocka...

3Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 19th October 2016, 15:34

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Obito Uchiha' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Dice-3-md

4Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 20th October 2016, 12:03

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Samo da se zna ja pre subote nmg da igram,ali evo kocke.Nadam se da je to ok ? Obito tvoja odluka...

5Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 20th October 2016, 12:03

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Aoba Yamashiro' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Povratak iz baraža : Obito vs Aoba D04

6Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 22nd October 2016, 12:47

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Koracao je ka areni gledajuci i visokog Uchihu...
Koplje je leteko pored njega vec spremno za napad,ali nije zeleo da napravi svoj prvi potez...
Shvatao je da mu je ovo poslednja nada da nastavi sa turnirom ali je ipak oklevao da napadne u prvom momentu...)
Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Latest?cb=20120216185513&path-prefix=de
Pa...Idemo...Uchiha klan jel da ?
Obito...druze...konacno mogu da se borim protiv tebe...dugo sam cekao da se borimo...kao prijatelji...kao pravi shinobiji sela lisca...dok jedan od nas ne izgubi drugi ne moze da krene dalje...
(Uzdisao je Aoba gledajuci Obita direktno u oci bez obzira na to sto je znao za njegov genjutsu...)
*Ovo je taj momenat...Krecemo...*
(Nekoliko trenutaka kasnije ogromna svetlost chakre je isla pravo prema Obitu razdvojena na 3 dela...)

Hp:700
En:700
Ch:1000-60

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba SdfhNUH
Povratak iz baraža : Obito vs Aoba V7HXwGQ

Dmg je 3*(100+50)=450 dmg zbog preciznosti.

7Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 22nd October 2016, 16:08

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Stajao je mirno,prekrstenih ruku,cekajuci Aobu)


Hm!...Ne tako davno,pricali smo o turniru...ko bi rekao da cemo zapasti da se borimo jedan protiv drugog...zelja ti se izgleda ostvarila...(Rece mirno)

Pa...druze...pokazi mi moc Nara klana!(Rece blago povisenim tonom,dok je Sharingan sijao iza maske)


HP-750+50
EN-600+50
CH-1000+50-30-30-30

Sharingan!

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 100lv_zps09f058a2


Povratak iz baraža : Obito vs Aoba ULTsWZY


Katon Goukakyuu No Jutsu!

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba N5KSH8M

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba G4Y1wL5



(Upalio sam Sharingan,aktivirao Flame Realese,skocio nazad,i bacio Katon na tebe,i izblokirao Sensor,dok ostatak dmg,kao sto sam vec napomenuo,ide na tebe).


(Ti imas 50 na brzinu,ja sa Sharinganom imam 100,tako da je razlika u brzini 50,sto znaci da na tebe ide 25 dmg zagarantovanog.Saljem Katon na tebe,dmg je 600,zbog pojacivaca,i time blokiram tvojih 450 dmg,sto znaci da na tebe ide 150 dmg.Takodje,tvoja brzina sada na mene ne deluje,jer je,logicno,imam vise od tebe)


(Imam + 50 na vrednosti od odela).





8Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 22nd October 2016, 16:30

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Hah...evo ga...sharingan...
(Ostro je pogledao ka Obitu koji je ispustao ogromnu kolicinu vatre ka njemu
Senke su krenule da mu obavijaju telo a vatra je samo nestala nakon udara o njih...)
Povratak iz baraža : Obito vs Aoba WlBnRG4
*Sada !*
(Viknuo je u sebi a zivo blato se pojavilo ispod Obitovih nogu kao i siljci od zemlje...Koplje je jurilo ka Obitu iz vazduha neverovatnom brzinom koja je doduse bila usporen snimak za Obita i njegov sharingan...)

Hp:700
En:700
Ch:940-120
Povratak iz baraža : Obito vs Aoba MM2X7DD

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba UvfsqMW

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Nd3k9t


//Ukupan dmg je 550 i jos blato moras izbeci inace je zagarantovani polovina od dmg-ova i ja imam slot manje na zemlju ukoliko ne izbegnes//



Last edited by Aoba Yamashiro on 22nd October 2016, 16:59; edited 1 time in total (Reason for editing : Ne znam da sabiram xD)

9Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 22nd October 2016, 18:10

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Hm!...polako pokazuje moc svog klana)(Pomisli,videvsi kako se senke kovitlaju oko Aobe).



Hm?...znaci i Doton koristis...(Rece,videvsi kako veliki zemljani siljci lete ka njemu,dok ih je pratilo Aobino koplje)


HP-800
EN-650
CH-960-30-30-30

Katon Housenka No Jutsu!

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba V8s4hP7

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba EH4oD21

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba N5KSH8M



A sada....(Rece,dok je Sharingan zasijao)

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba T0Coe8c


(Blato ne izbegavam,dmg Katona je 650,i time blokiram tvojih 550 dmg,tako da na tebe ide 100 dmg.A,zagarantovani je 100 + 25,sto je ukupno 125 dmg.Zatim,skacem nazad,i u isto vreme radim Uchiha Genjutsu)





*Explode Fire trosi 500 ch,a ne 550,to je greska.*

*Za Earth Flow River,sam ti dao svoje misljenje na skajpu,jer mislim da njegov efekat deluje u tvom narednom potezu,ne u ovom.*


10Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 24th October 2016, 22:03

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Hp:700-125
En:700
Ch:820-200
*Ks...glupi katon...*
(Gledao je u Obita nekoliko trenutaka i razmisljao...shvatao je da je jedini nacin da pobedi ukoliko iskoristi svoj maksimum...)
*Ne smem propustiti ovaj momenat...Ovo ce biti stvarno kraj...*

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba X6G8KWc
Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Nd3k9t

(Vetar se kovitlao oko Aobinog koplja pravio je mali,ali neverovatno snazni tornado...prasina je letela na sve strane kada se koplje transformisalo u ogromne kunai nozeve a vetar ih je vitlao neverovatnom brzinom...cela arena je bila prekrivena prasinom,a vetar je uraganskom brzinom kombinovan sa nozevima leteo ka Obitu...)

Izvini druze,ali ovo ce biti tvoja poslednja borba na turniru !!!

HAAAAHHHH !!!

Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Tumblr_obkgrjh6pi1rene1xo1_r1_500
Dmg je (zbog preciznosti) 550*2=1100

//Jiraiya je potvrdio da si primio polovinu dmg-a od proslog poteza sto znaci 125dmg od koplja i 150 dmg od siljaka.
Ostalo ti je 525hpa,a kako i ovaj potez traje ta polovina zagarantovana(550dmg) ova borba je gotova.//

11Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Empty Re: Povratak iz baraža : Obito vs Aoba 26th October 2016, 19:38

Van De Velde

Van De Velde
Special Jounin
Special Jounin

Barijera koja gledalište i teren za borbu deli sačinjena je od čiste chakre i nemoguće je probiti iliproći kroz nju bilo kojim oblikom jutsua. Ali ako je osobe koje kontrolišu barijeru (njih 5 specijalno određenih članova Shinobi grada prekinu onda gledalište i publika ostaje nezaštićena.






Zaista dan je za izazov Božji..! 

Reče umiren silazeći niz gledalište stegnut adrenalinom koji je prodirao kroz njegovo telo kao uzavrela reka kroz kamen i pesak prolazeći okvir koji beše održavao barijeru i stajući na teren

Svi napadi na terenu prestali su

Kroz monokl koji je pritegnuo prstom odmerio je shinobije na terenu od glave do pete procenjujući njihove limite.


Ja ću se umereno i odvažno izvinuti sada, a kako me apsolutno nije briga prekinuću to i pre nego što završim žaljenje za prekidom ovako interesantnog meča. Naime postoje važnije stvari od ove smešne borbe koje ja i moj prijatelj ovde i dalje neprisutan želimo uraditi. 

Razvuče osmeh od uva do uva i pogleda prvo jednog, potom i drugog.


Turnir se prekida ovde i sada !


Blagim dizanjem tona potvrdio je da to beše naredba, a ne obaveštenje. Ruke su mu bile prekrstene iza ledja, stav naočit i držanje pravo. Proseda kosa mu beše povezana u rep a bore i ožiljci behu ispisali njegovo lice.




Povratak iz baraža : Obito vs Aoba Hellsing_desktops__4___walter_c_dornez_by_methosivanhoe-d5g1bz4

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum