Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir

+8
Han Saratoshi
Aizen
Ichigo Kurosaki
Corazon
Votren
Obito Uchiha
Aoba Yamashiro
Van De Velde
12 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Empty I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 26th October 2016, 19:58

Van De Velde

Van De Velde
Special Jounin
Special Jounin



Namenjen da se obratim svima, govoreći vam upravo da vaša borba specijalna nije, već je to današnji dan novembar peti na koji se i ovaj napad događa zamoliću da se ostali..

Summoning Jutsu !

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 928499Invocation


Nakon urađenih znakova rukama i spustnja na jedno koljeno polažući ruku na zemlju na terenu su se pojavile sledeće ninje : Aizen, Corazon, Makishima, Han, Jumive i Klaus. Nalazili su se izmedju Veldea i Aobe/Obita.


Lepo.

Nije odoleo, a da smešak uz svoju reč ne baci.

 Primetiću da iako ste svi mogli odupreti ovom prizivanju ipak ste se pojavili ovde verovatno zainteresovani ko vas to priziva i kako !

Počeo se lagano kretati kruzno krajem arene objašnjavajući događaje koji su se upravo desili.

Naime ninje najrazličitijih porekala i pripadnosti prizvani ste ovde od strane organizacije Orion, preciznije mojih prijatelja (prstom je pokazao da se nalaze pod arenom) koji kontrolišu supervizore Shinobi turnira. 


Uzdahom i promatranjem prisutnih nastavio je.


Koliko vidim, na žalost cenjeni hokage se nije pojavio.


Verovatno imate tone pitanja započinjući sa "Ko je ovaj izlapeli starac ? " i verujte mi da vam jedva čekam odgovoriti.

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(U momentu kada se Aobin napad potpuno neutralisao nozevi postadose ponovo koplje koje se vratilo do Aobe i lebdelo pored njega)

*Sta...je ovo...*

(Ostade zatecen gledajuci u starijeg gospodina u odelu koji je stojao kao da se nista dogodilo nije...nije mogao ni da
trepne,samo ga je posmatrao,a ruke su mu se zamrzle...)

*Osecam ogromnu kolicinu chakre oko celog terena...i u tom
tipu...sta se ovde dogadja kog djavola...*

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Tumblr_m2jxzvju1k1robctgo1_r1_500

(Govorio je sam sebi i drhtao nekoliko trenutaka kada je pokusao da se smiri idalje zatecen dogadjajem koji se upravo odigrao kada je ugledao kako starac radi znakove rukama i dodiruje zemlju...
Pojavise se jos 6 ninji koji su ukljucivali najbolje ucesnike turnira...chakra se osecala svuda...gledao je u ostale kada je napravio nekoliko koraka da bi stao odmah do njih...pogledao je na sekund u Obita i shvatio da je on u neverici,a kada je bacio pogled na ostale shvatio je da cak ni oni nemaju pojma sta se desava...
Kakva sada pa Orion Organizacija...misao mu se vrtela u glavi dok je gledao starog coveka kako se se seta po areni...
Smirio se,na neki nacin ali je ipak bio zabrinut...ovako nesto nikada nije osetio u svom zivotu...samo je cutao...nije mogao da izusti nijednu jedinu rec...Cekao je da neko drugi progovori...mozda bi se tako trznuo iz ovog sna...)

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Taman kada je krenuo da se odbrani od naleta kunai-a,napad bese prekinut.Odjednom,pred njih dvojicom se pojavi cudni starac,koji,nakon jos cudnije recenice,poce da radi znakove rukama,i u tom momentu se ispred njih stvorise ostale ninje).




(Sta je bre ovo?...kakav je ovo cirkus?)(Rece u sebi,vidno iznerviran,gledajuci starca koji se setka okolo,kao da se nalazi u parku,a ne u areni,zatim se okrete kao Aobi,ne bi li video njegovu reakciju na sve ovo...cudna chakra se osecala u vazduhu...)




Pa...kad si vec napravio ovaj rusvaj,i kada si tako oran da odgovoris na pretpostavljeno pitanje...(Rece mirno,namrstenog lica)...izjasni se onda.


I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Tumblr13


(Gledao ga je,cekajuci starcev odgovor,dok je Sharinganom pratio svaki njegov pokret,i promenu na licu)

Votren

Votren
Special Jounin
Special Jounin






Nije starac.. Ne pomišljaj na to.. Nikada.. 

(Obrati se Obitu, osmehnu se skakajuci sa gledališta, doskačući elegentno, nečujno)

Sve da.. ali to nikada..Ne pitaj kako znam.

(nakon jos jednog kraćeg osmeha nastavio je priču smiren odmeravajući prizvane ninje)

Corazon trenutno član novonastalog Peska,


Aizen plaćenik bivših kampova,


Saratoshi predstavnik Shinobi grada i pobednik skoro svih bitaka za isti.


Jumive, Aoba, Obito jonini lista.  


Makishima, najjači živi sage..


Mikaelson Klaus (reče sa odredjenom dozom divljenja) star već koliko stotina godina, a opet tako mlad..


(nasmeja se gledajući ga nekoliko trenutaka i njegovo bledo lice ispod šešira)




Da li si se dragi moj Velde najeo u bolesnoj količini nekog oblika olovnih gljiva ludara pa misliš da ćeš ih sve ubiti .. 


(upita smejući dovršavajući rečenicu sa nasmejanim pogledom u Veldea)


I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Sebastian_kuroshitsuji_black_butler_render_by_carolester-d5n17ll

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin



Pa, deda, pokušao si da me prizoveš, ali ne ide to tako.

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 20141016_by_ryulen88-d83a90y

*Korazon silazi niz tribine i dolazi blizu terena*

Deluješ kao neki gospodin, kvazi gospodin, ali neka. Reci, zašto sam ti ja potreban i šta pokušavaš da uradiš ovde?








Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Penje se na tribine posmatrajuci devetoricu nindji na terenu)
Huh.. ovo ce biti zanimljivo.. (Prozusti par reci naslonjen na jedan od visecih stubova tribeine)

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(Opušten spreman za ovaze ninje koje je predpostavljao da ga čekaju u Shinobi gradu promenio je reakciju lica shvatajući da ljudi koji su ga prizvali jesu potencijalno njegovi neprijatelji)

(Ispratio je mirno već svaku reč i pokret prisutnih ninji organizacije Orion o kojoj nije imao nikakve informacije. Nasmejao se na glas kada je Corazon izgovorio Deda na neki nežan, smešan način. Pažnju je obratio na članove Oriona i na Corazona dok mu ostali već behu poznati)

(Nije progovarao već je sada samo razmatrao svačije reakcije, njihove pokrete telesne, razmatrao, usavršavao što mu je i bila omiljena zanimacija u životu)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Sosuke-Aizen-aizen-17357926-1280-720

Han Saratoshi

Han Saratoshi
Special Jounin
Special Jounin

(Han se odjednom pojavi na terenu za borbu. Oko sebe je video mnostvo shinobija. Nalazio se izmedju dve vatre, sa jedne strane ljudi koje poznaje, sa druge strane na oko gospodin u odelu o kojem nije znao nista. Posmatrao ih je par trenutaka i dalje pokusavajuci da dozna o cemu se radi, ali njegovo znanje o coveku koji stoji preko puta njega bilo je izuzetno siromasno. Hteo je da postavi nekoliko pitanja, ali je smatrao da su ona vec postavljena. Posmatrao je okolinu i video je Kuchiyose seal na zemlji ispred starijeg coveka u odelu. "Hm, znaci tako sam ja dospeo ovde... Kuchiyose no jutsu..", pomislio je. Hteo je odmah da stupi u borbu ali njegova chakra cija vrednost bese na nuli prosto nije dozvoljavala da se u takvom stanju upusti u kostac sa nepoznatim i potencijalno opasnim. Odlucio je da odugovlaci recima, dok ne skupi dovoljno chakre za borbu.)


Kuchiyose no jutsu. Zanimljiv nacin za usamljenog coveka da dovede ljude na sopstvenu zurku na kojoj niko inace ne zeli da bude.



Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

(Pojavljuje se i hladnim pogledom posmatra prisuste ninje)
O cemu se sada radi?

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Kada su ga prizvali lezao je na ledjima, u stanju polu sna, trebalo mu je par trenutaka da uopste primeti da se lokacija potpuno promenila, kada je to shvatio bez ikakve zurbe je ustao i osmotrio ljude oko sebe. Svi su bili poznati po liku, bez ikakve sumnje, ali i nakon toga mu je trebalo jos malo vremena da se sabere i realno sagleda situaciju. Istina je da je skoro i zaboravio na turnir cekajuci na svoju borbu, tako da je smetnuo sa uma da je jos postojalo nekoliko sitnih prepreka u vidu ostalih boraca, oko njih se nije ni u startu brinuo. Gledao je ostale jos par trenutaka zatim je nabacio podmukli osmeh i uhvatio dah da bi govorio.

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Tumblr_my2nr99NLD1rjf4f5o1_500

Hm, cudo da smo okupljeni u ovolikom broju, koliko ste se rastezali u sopstvenim borbama mislio sam da cu ostariti pre nego sto vidim bilo koga od vas iz sela lista.


Nakon toga pogled mu se fiksirao na Corazona, nekad saborca a sada nosioca neke nove oznake, pod pretpostavkom da je to oznaka nekog novooformljenog sela obratio mu se licno.

Cudno, uvek sam mislio da si vise divlji pas koji uziva u slobodi nego necije kucence koje ne sme da se otrgne sa lanca svog gospodara, ali dobro, razumem da je lakse vratiti se na put indoktrinacije nego napraviti promenu, u svakom slucaju pozdravi gospodara od mene, nadam se da vec zna kakav stav imam prema tiranima.


Na kraju se okrenuo prema dvojici likova koje pre nije video, kao da je tek sada primetio da postoje, znao je da ove dve osobe nisu dobronamerne ali ga nisu zastrasivale, stavise cak su ga i zainteresovali ti ljudi, koji su ocigledno drzali dobar deo ninja sveta u saci.

Znate gospodo, ili sto bi se moj, elokventniji nekadasnji kolega izrazio kvazi-gospodo, mogli ste samo da pozovete umesto koriscenja ovako rigidnih metoda, nikada ne bih odbio ovakvu saznajnu priliku.


Ovde je zastao i cekao da vidi kako ce se situacija razviti.

Van De Velde

Van De Velde
Special Jounin
Special Jounin

Kvazi ? Kvazi-gospodin ? Kvazi-deda ? Mislim da si me i ti tako zvao jednom Sebastijane.. 

Okrenu se put Votrena blago osmehnut.

Sa reči odmah ću preći na dela. Ovde smo u ime organizacije Orion da bi razorili Shinobi grad, grad koji drži monopol nad svima vama. Ako nam hoćete pomoći izjasnite se odmah, ako nećete.. 

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Walter01

Stisnuo je pesnicu razmrdavajući prste, koji blago zapucaše, a zatim uradio znak rukama koji ne beše poznat nikom od njih.

Pre svega.. poubijaćete se medjusobno.


Moje ime je Valter van de Velde !

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir CpFPHWp

Chakra : 1000-30
Energy : 1000
Health : 1000




(Objasniću vam na koji način rade Yamanaka tehnike. Svaka koja kontroliše vaš nervni sistem deluje kao najnapredniji oblik genjutsu-a. Neće vam stvarati iluzije već će vas kontrolisati ! Stoga ovakav oblike tehnike se može izbeća sa jednostavnim tehnikama poput genjutsu release, ali će taj isti genjutsu release potrošiti 5 slotova da se odbranite od tehnike jer je to mogo jaka umna tehnika koja će pokušavati da vas kontroliše celog poteza. Tehnike kao Sharingan Blocader koje brane od genjutsua deluju na ovu tehniku.)

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin



Akcija, jel?

Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 1000-200



Makišima i meni je drago što te vidim.

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir DZhbGZE


Zanimljiva tehnika, ali to nije dovoljno dobro deda.

*Bouvi skače na moje rame i počinje da reži*


Ali, dolazi mi nešto sada. Ti si u stvari jedan jako kul tip ako razmišljaš ovako. Uz tebe sam.

Ne može postojati mir u svetu dok god su ti likovi na tronu, upravljajući sistemom svojim zaprljanim prstima.










Votren

Votren
Special Jounin
Special Jounin

Ako to kuče ne izbegne genjutsu ima te iskida ki nove farmerice. Takodje post će ti biti obrisan i napisaćeš novi nakon mog. Nije ovo trka ko će pre postati već se mora znati red. (Iako bi bilo to lepo)

Nisam te zvao tako.. Ne preteruj i ne zovi me Sebastijan molim te..


(obrati se nasmejan Veldeu i stade raditi znakove rukama, a struja poče sevati oko njega)

Nadam se da ćete za vaše dobro prihvatiti i sa nama zajedno uništiti ovaj jadni i mizerni grad.
__________________________

Odmah u trenutku kada Velde baca tehniku kontrole uma ja aktiviram ovu tehniku :

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir QAAC8xr

I zatim radim :

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir SszHxJt


Ovo koplje ima domet 10 metara. (to je razdaljina trenutna izmedju nas.) Meedjutim ojačan ovom tehnikom Connection ovo koplje će bukvalno raširiti po celom terenu, stunovati publiku, celo gledalište itd. Tako da ojačan ovom tehnikom njegovo ograničenje prestaje. Inače pošto publika ne može izbeci genjutsu mog dragog kolege Velde-a gore na dio sa gledalištem je opšta klanica i svakog poteza na Ichiga ide 150 dmg od publike.

Ovo što je Corazon uradio je sasvim prihvatljiv post i zato što je prihvatio našu ponudu napad strujom se neće odnositi na njega (ako napišete u post da prihvatate neće se odnositi ni na vas :3 )

Cp-1000-60
Ep- 1000
Hp- 1000

_______________________


Srećno sa izbegavanjem ovoga ..

(reče jedva čujno sa osmehom na licu)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 6f11ec0b634c3c404bf5463b2aa01b3f

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin



Admin neka izbriše prethodni, pošto ovako ne može.

Baš volite da kvarite roleplay i da iskačete iz kože likova i pametujete meni:

1.Ne pravi se pametan, ako se poštuje red, onda ti ne bi trebalo da igraš, već Aoba i Obito, jer je tvoj suparnik uskočio u njihovu borbu.
2. Tehnika kaže da se može odnositi na više ljudi, ali ne i na kerove. Čitajte dva puta kartice koje sami smišljate.
3. Pišem novi potez, jer ono, ti kažeš da mogu. A i ovako, mogu.



Akcija, jel?

Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 1000-200

Bouvi:
Bouvi:
Health: 375
Energy: 450
Chakra: 425-175-75



Makišima i meni je drago što te vidim.

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir DZhbGZE


Zanimljiva tehnika, ali to nije dovoljno dobro deda.

*Bouvi skače na moje rame i počinje da reži*


Ali, dolazi mi nešto sada. Ti si u stvari jedan jako kul tip ako razmišljaš ovako. Uz tebe sam.

Ne može postojati mir u svetu dok god su ti likovi na tronu, upravljajući sistemom svojim zaprljanim prstima.

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir RNnFmMy

Kako ja ne mogu ništa uraditi, moj pas može. On je uvek bio brži sa tim refleksima and stuff.

*Transformisao se na meni, što znači da sam ja zbog njegove težine bukvalno pao i on sada stoji na meni, gazi me po faci, ramenima, smrdimo zajedno*

*Bespomoćno, ali posno gledam kako Bouvi radi znakove rukama*

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 0CPWjTt

Tehnika levela 40, koplje je level 25, damage 200 i damage 100 - čista čakra se neutralisati, tačnije razbiti munju.


Onda kada si ti kreirao koplje i kada je ono trebalo da se raširi na sve, Bouvijev napad čakre ga je razbio.


A ovo izmišljeno pravilo za Yamanaka i 5 slotova za odbranu je treš, ali neka vam bude.


Slobodni steostali, ali ja vam predlažem da im se pridružimo. Koliko god da je iritantan ovaj plejboj.









Last edited by Corazon on 28th October 2016, 22:47; edited 1 time in total (Reason for editing : kartica se lepo nije kopirala)

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Kakvi su ovo cudaci?...cela situacija je previse cudna,nesto se jos tu desava...stvari ce se vremenom otkriti,pretpostavljam...)(Pomisli,gledajuci celu scenu pred sobom)


Kazes da se da nadas da cemo za nase dobro prihvatiti vasu ponudu...pritom ste nas jos i napali...(Zatim zastade na trenutak)


Svako ima svoje razloge...(Rece,pogledavsi Corazona,kako je cuo,nekadasnjeg clana Akatsukija,a propraceno time,bilo mu je cudno sto je uopste i odbranio ceo strujni napad na njih)....Hm!...kao sto ih imam i ja....zaleteli ste se previse momci...(Rece,gledajuci protivnike,dok se ispod senke maske crveneo Sharingan)

Te tehnike su pred mojim ocima beskorisne...


(Sharingan!)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 100lv_zps09f058a2

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 40lv_zps66077b1e

HP-800
EN-650
CH-870-60


Sad prekinite ovu zajebanciju,i otkrijte vas pravu nameru...(Rece hladno,mirno ih gledajuci)


I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Tumblr14



Last edited by Obito Uchiha on 29th October 2016, 21:49; edited 1 time in total

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage



(Uživajući u konverzaciji i njenoj napetosti koja od reči može proizvesti smrt, smeh mu je na trenutke prolazio licem. Kada je Corazon potvrdio konstatacije i mišljenja Velde-a. Aizen ga je gledao na trenutak i negativno mu odmahivao glavom.)

Nemoj to da radiš.. 


(prošaptao je tiho, a reči su mu se mogle pročitati sa usana)


(Ljubičasta chakra ga je obavila i Yamanaka tehnika nije delovala na njega. Podigao je mač ka nebu i nakon malog bljeska svetlosti sve munje koje su krenule ka njima su nestale.)


I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Aizen__s_Draw_by_klnothincomin


Konoha je ostala bez zaštite Saratoshi.. Sredi ovaj nered.. Nešto loše će se izgleda desiti..




(puls chakre je prešao njegovim telom, a zatim je nestao sa terena. Njegov obris mogao se vidjeti trenutačno na kraju arene i zatim opet, nestao je.



I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir LD8xrL7
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Kyoka_10
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Auhhfu11
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir TPt7Uuo
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Rekapi12

Cp- 1050-60+100
Hp-1050
Ep-1050-200


Negiram Yamanaka tehniku i prekidam sve efekte na terenu. Time isključujem mogućnost stvaranja bilo kakvih efekt munja. Na kraju sa Shunpom prebacujem se na zidine arene i nestajem. Rekapitulacija mi povraće chakru.

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin


H:800
E:700
C:1000-300-30

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 9MW1qky

(Oko mene krece da se stvara tama koja blokira svaki negativni status ovaj potez)
(Pogleda ka Aizenu koji je stajao na zidu a zatim kad on nestade okrenu se ka dvojici misterioznih ninji)
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Tumblr_m6lienvNjo1rycifuo8_500

Koliko mozete da vidite na mene vase stvari nece delovati tako da odmah prekinite sa uzaludnim napadima...
(Zatim mu paznju skrenu Votrenova chakra koju je vec negde osetio)
Aa koja je tvoja tajna?
(Rece i blago se osmehnu)
Ali pre svega da vas upoznam sa Elijahom..
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir PWgZccc
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir RQ12UcV
(Zatim samo izvadi Yamata koji se nalazio na njegovim ledjima i pokaza na neprijatelje)
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir V4OMPHo
Elijah radi..

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir IjakpR0
Klon zatim seda na Elijaha i to je to...


Elijah
H:600
E:600
C:600-300

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Pazljivo je pratio celu situaciju i razmisljao sta da uradi...)
Hval...
(Taman kada je krenuo da se zahvali Aizenu ovaj nestade)
Ok,onda...
(Gledao je u Corazona kako podrzava misteriozne ninje....poceo je da gori u sebi...shvatio je da ga u stvari nije briga i opustio se zato sto je to ipak samo jedan bivsi clan akatsukija koji ima pravo na svoje misljenje...)

Stvarno ne mogu da verujem...mislite da mozete tek tako da se pojavite niotkuda pa nas onda pitate da vam se pridruzimo...Selo lisca nikada nece odustati i pridruziti se vama...

(Chakra je kao uragan lebdela oko Aobe i genjutsu nije delovao na njega...)
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir NuvgW7Q

Mrznja...sta vi znate o tome...
(Pojavljivale su mu se u glavi razne slike iz proslosti...a beonjace su mu postale krvave na nekoliko sekundi...)
ona vas je izjela...nemate pojma vise ni sami sta radite u zivotu...to ce vas jednog dana sustici i unistiti...a vi ste na pravom putu za to...to se lako primeti kod coveka...ali vi sami to ne vidite...slepi ste...i ocajni...

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Tumblr_lv0qqxryQF1qmmhnro1_500
(Senka se stapa sa kopljem,ali koplje ostaje da lebdi u vazduhu pored mene)
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir NM8aGWj
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Nd3k9t

Hp:625
En:750
Ch:670-130

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


HP:700+50(odelo)-150=600
EP:650+50(odelo)=700
CP:850+50(odelo)-50=850

(Naslonjen na tribinama slusao je razgovor izmedju nindji kada ga od jednom poceo obuzimati neki cudan osecaj. Nesto mu je stujalo niz kicmu terajuci njegovo telo da se pomera bez njegove volje. )

Gendzicu..

(Povika dok je pokusavao da sklopi ruke da bi se oslobodio.)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir DZhbGZE

(Odmah zatim video je koplje napravljeno od struje kako juri  prema njemu. Taman kada je hteo da ga blokira ono je nestalo. Nije znao sta se desilo ali nije ga bilo ni briga.)

Uhh zamalo... Sta se desava ovde.. Ako smo svi ovde ko ce stititi selo?

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 200

(Upita pomalo zbunjen ne ocekivajuci odgovor. Posto se malo pribrao skocio je na zid kada ga nesto pogadja u glavu i obaljuje sa druge strane zida na zemlju van arene.)

Sta se des.. (Culo se dok je Ichigo padao.)




Last edited by Ichigo Kurosaki on 30th October 2016, 21:13; edited 2 times in total (Reason for editing : Marik je primetio gresku u pisanju xD)

Marik

Marik
Jounin
Jounin

Sa tribina je pažljivo posmatrao sve što se dešavalo u areni dok se oko njega stvarala narandžasta chakra

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir LD8xrL7

Hteo bih da ostanem da vam pokažem neke trikove, al život me zove

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir TPt7Uuo
*portam se na zidine arene i skačem dole*
750/750
850/950
850/950

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Chakra: 1000-30

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir DZhbGZE

Ponistio je do sada nepoznatu tehniku starog coveka a zatim samo cekao da vidi kako ce se sve dalje razviti

Han Saratoshi

Han Saratoshi
Special Jounin
Special Jounin

(Saratoshi primeti da nepoznati covek radi znake rukama, nesto sto do sada nije video... S obzirom na njegovo stanje, morao je da izbegne borbu jer je bio svestan da bi drugima samo stajao na putu.)


Izdrzite jos malo... Pomoc stize...


(a zatim je nestao)

Esdeath

Esdeath
Special Jounin
Special Jounin


I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 59d999ea032067909f3b71bd6d759d9ec6a4239e_hq

Aizen u trenutku pokušaja izlaska sa arene udara u barijeru koja sprečava njegov ulaz. Osmeh žene koja je lagano hodala ka areni odjeknuo je na trenutak. Publika se umirila i paznja je naglo okrenuta ka njoj. Kako je koračala ledene nebeske šare je utiskivala u tlo arene osmehnuta primarno Aizenu, a zatim Han Saratoshiu koji nije mogao izaći iz barijere.

Ogromne količine leda su se stale širiti arenom, a centar tog širenja beše Esdeath, Lady of Orion.

Zamoliću vas sve.. 

Uz reči i ledani dah iz njenih usta jeza se širila po telu svih u areni.

Da  se ne mešate u susret mene.. 

(nasmeja se a u tom osmehu jedino se zlo moglo osetiti)

 i starog prijatelja..

Ispod Saratoshija stvorio se led koji ga je polako dizao. Oblikom stuba koji je nastao na mestu Hana i na mestu Esdeath polako su se peli a njihove osnove spajale.

Ne dozvoli da nas neko ometa Velde..

Na visini vecoj od svih statua arene stvorio je gornji, novi teren za borbu napravljen od neprobojnog leda veličine jednak onom što se sada nalazio ispod njega.


Sada kada je Kisai van grada, a preostala petorica u drugom svetu.. 

(osmeh joj predje licem gledajući u Hana)

Ko će te za ime boga sada zaštiti ?

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir Hqdefault


// Objasnicu vama jadnicima više klase. Aizen je failao i ne moze pobeci vec se eventualno mora boriti ako do toga dodje. Ichigo i Marik su pobegli jer su bili na gledalište a barijera na njega ne deluje. Ledeni teren koji je stvoren se racuna kao zaseban i taj led ne mozete tako lako unistiti. Poželite sreću adminu Jiraiyi koji igra na saratoshiu. Caopoz.

Van De Velde

Van De Velde
Special Jounin
Special Jounin

(kako je Esdeath prošla arenom naklonio se blago i pratio njene korake osmehom. Kada se sa Saratoshiem uspela i na dva velika stuba osnovala postolje od leda monokular mu je zamaglio te ga je blago očistio sakoom. Blago ga je "isprobavajući" stavio te zatim rekao znajući da bi borba dodala jos umora na njegove ostarele kosti.)

Nećemo se stoga mešati i sačekaćemo rešenje.. Kada Esdeath-sama sidje kao pobednik sa ovog ledenog postolja postaviće vam pitanje koje sam ja maločas postavio. 

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 343300-169750-walter-c-donez

Pazljivo odgovarajte..

Votren

Votren
Special Jounin
Special Jounin

Oh stigla si Lady Esdeath.

(lagano se naklonio prateci njene reci sa velikim osmehom na licu,koji nije mogao da sakrije,zatim je pridigao glavu i tiho izustio dok su mu oce postale krvavo crvene)

Pa izgleda da ce ovde biti mnogo krvi,zar ne Klause?
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 91be2c3bff3f2027e2b86e5d10cdaf6c9ccd0e8b_hq

(pogleda ga krajickom oka,zadrzavsi pogled nekoliko minuta na njemu,kao da je bio totalno zaokupiran njime ne obracajuci paznju ni na koga drugog,zeljno iscekivajuci njegov odgovor)


Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum