Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Misija Konoha Police 1. deo

+4
NMS Master
Ichigo Kurosaki
Kira
Hologram Pein
8 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Message [Page 4 of 4]

1Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Misija Konoha Police 1. deo 2nd December 2016, 21:12

Hologram Pein

Hologram Pein
Admin
Admin

First topic message reminder :

Krenuvsi iz sela,stigli ste uspesno u Vatru 3.
Begunac je poslednji put vidjen ovde, i vi,prateci tu informaciju,zalazite sve dublje u oblast Vatre 3. 
Odjednom, ispred vas se pojavljuju neprijateljske ninje,koje su dosle da vas ubiju,kako bi njihov saborac mogao bezbedno da pobegne.
Radite opciju Jounin borba 12 puta.


76Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Re: Misija Konoha Police 1. deo 29th December 2016, 23:29

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Oduvek si imao smisla za humor,ali pokazao sam ti prosli put da to nije bas dobro..
(videvsi kako led krece na njih samo se nasmeja i napravi uzvisenje koje je uzdiglo njih troje van ledenog podrucja)
Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Large
(zatim se jos jednom nasmeja i baci istu tehniku kao Magelan malocas i led kojim je upravljao Maggelan odjednom je krenuo na njega da ga zaledi )
Pa da pocnemo onda..

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 IAy7ZxE
Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 50lv_zpsd44614d8

He:1100
En:1100
Ch:Ch:1040-60>980



77Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Re: Misija Konoha Police 1. deo 30th December 2016, 16:04

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Kada je video da je Anbu zapravo Kazekage bio je pomalo iznenadjen,ali imali su drugih problema tako da to i nije bilo toliko bitno...)

Nisi bas prijateljski nastrojen...huh...Osim toga nisi mi odgovorio na pitanje...gde kupujes odecu ?

(Led se okrenuo ka Magellanu i sve bese izgledalo jako glupavo...)

*Isuse...Mrzim Led...*
(Promrmljao je i Uzdahnuo... Pogledao kako se Magellan smeje i onda mu se obratio...)

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Latest?cb=20120922024634&path-prefix=fr

Nije tebi lako...Pa vidim da je ovo neka vasa licna stvar,ali ovo je sada zvanicno i nasa bitka...


(U momentu Aoba baci 2 bombe iza sebe i ostalih kako ih ne bi zaslepeo...a potom ogromna senka se uputi ka ogledalima,a zatim su eksplodirala...)

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 UCREETQ

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 101lv_zps4d924b5b


Hp:900
En:900-40
Ch:510-100

//500 dmg ide i na tebe; Lvl je 200//

78Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Re: Misija Konoha Police 1. deo 30th December 2016, 20:00

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

Ti si Kazekage?

(Upita sa neverico a zatim pojede jednu pilulu.)

HP:900+50=950
EP:400+50=450
CP:605+50-30-30=595

(Videvši da led ide na njega uradi zamenu i stvori se na mreži koja drži jarbol.)

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 IVb9R2b

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 JHxg0mG

(Sa mreže saljem napad koji uništava led oko Gaare i Aobe.)

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 C9pFC3Y

/Stvaram se na mreži koja drži jarbol gde ima vrlo malo leda tako da ne može da me zarobi. Senzor delim na dva dela./

79Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Re: Misija Konoha Police 1. deo 31st December 2016, 00:54

Magellan

Magellan
Special Jounin
Special Jounin

Ne kupujem, šiju mi.. (reče uz smešak i u trenutku zaledili su se svo četvoro)

*Izblamirali ste se.

Blam:

(zatvarajući oba oka (jer znam da ste stunovani hehe) uzleteo je, izbegavajući napad senki dok su mu pahulje snega koji je lagano prestajao prošarale lice)

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 90lv_zps9c8c564f


Slobodne ninje alijanse Shinobi grada.. Iako slobodni nije prikladan izraz trenutno prikladan

(nasmeja se na glas)

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 2194790-294723

Ovim ste prekinuti na vašem putu i kao upozorenje za dalji nastavak puta ubiću jednog od vas. Nažalost.

(reče gledajući prema Kiri kojoj prema kojoj je lagano i sleteo. Neko nesvestan situacije da ga je video ličio bi na andjela koji se po život nečiji spušta)

Prešao je nežno prstima po ledu koji se beše skamenio oko nje i gledajući je tako predomislio se u vezi nje iako bi njeno ubistvo bilo verovatno najveći šok za tu prisutne ninje. Okrenuo je glavu ka trojici ninji koji stajaše nedaleko od Kire na zaledjenom brodu. Prilazeći im lagano prokomentarisao je kako bi ubistvo kazekage-a privuklo preveliku pažnju. Odustao je i od njega. Osmatrajući preostalu dvojicu skinuo je naočare i razmislio koga smaknuti.

Crni ili orindz ninja. Da je lady Esdeath tu izabrala bi da ovaj narandzasti ostane. Mislim realno lepši je. Onda dakle..



(Izvadio je blještavi mač iz invertara i probio stunovano Aobino telo kroz srce)

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 S1JDAAv

Povucite se sa ove misije .. (okrenuo je glavu put kazekagea i reči behu njemu namenjene) Ne želim prolivati još krvi danas..

Udaljavajući se od njih lagano ne okrećući ledja pogledao je u Kiru još jednom sa nekim pogledom izvinjenja. Nije ni on znao zašto. Prišao je ogledalu i nestao.



PS. Iako iskoristis onaj stun release iz tehnika vetra ti si tako genijalno tajmirao ovu svetlost Aoba da taman u trenutku kada se oslobadjaš leda sopstvene bombe pojačane mnoštvom ogledala će da te stunuju. wp.

80Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Re: Misija Konoha Police 1. deo 31st December 2016, 13:46

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

(Pošto nije uspeo da izbegne led ostao je zarobljen u ovoj ledenoj tehnici. Njegove oči pretrpele su veliki šok od Aobinih flesh bombi i ništa nije video.)

(Čuvši Magellanove poslednje reči pomirio se sa smrću. Par sekundi kasnije otvorio je oči i ugledao mač kako probada Aobino telo.)

Neeeeeee... Platićeš za ovo..

(Povika na Magellana koji je uščezao u ogledalima.)

(Kleknuo je do Aobe koji je ležao dok je crna chakra opet krenula da se obavija oko njiega. Uzeo je Aobino telo i potrčao nazad ka selu.)


Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Giphy

*Nemoj da umreš*(Reče tiho sam za sebe)

(Trčao je po vodi dok konačno nije ugledao kopno a onda je ubrzavao pokušavajući da što brže Aobu odnese u bolnicu iako je podsvesno znao da mu nema spasa.)

Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 JRHD8CQ


/Bićeš obavešten o svemu, ali se vrati za koji dan neće biti isto bez tebe./

81Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Re: Misija Konoha Police 1. deo 31st December 2016, 13:48

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Nakon sto je Aoba pao,koplje uzlece i odlazi brzinom svetlosti daleko u planine,niko ga vise nije nikada video...)

To be continued






Moj pravi oblik za one koji nisu pratili RP:

82Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Re: Misija Konoha Police 1. deo 2nd January 2017, 02:04

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(pocetnickom greskom bili su stunovani od strane leda,nije imao mogucnost bilo sta da uradi,video je kako Maggelan ubija nindzu iz Konohe I sami odlazi,a Kazekage, prvoklasni nindza nije mogao nista da uradi povodom toga.)
Platices za ovo Shizuo!
(posle nekog vremena led se otopio I Kazekage se opet mogao pomerati stvorio je malrni oblak od peska I odleteo prema Konohii,ni sam ne znajuci sta da radi ,razocaran svojom gluposcu I nadmenoscu)


*Aoba iskreno brt jedva sam cekao da umres ,ali sada kada se to desilo mnogo mi je zao I stvarno ne zasluzujem ovu titulu ,zato sto sam retos nisam ni. Video da sam na brodu a kamoli moru,i nije fora da ti placas moje greke ali jbg desilo se..
Vrati se na novom,jacem profilu I ubij nas sve ,srecna nova godina Very Happy

83Misija Konoha Police 1. deo - Page 4 Empty Re: Misija Konoha Police 1. deo 3rd January 2017, 16:55

Kira

Kira
Cunin
Cunin

(Posmatrajući kako se led širi po brodu, odluči da posluša Magellanov savet i prepusti njima borbu. Nije bila pri čakri, a i svakako im ne bi bila od prevelike koristi. Stajala je u mestu, sa nestrpljenjem čekajući da se borba završi, ali kulminacija se dogodi i brže nego što je mislila da će – Aoba baci svetlosnu bombu kojom ih sve zaslepi, te kada je konačno uspela da progleda sneg već beše prestao da pada, a Magellan je leteo ka njoj. Nije bila u stanju da izusti ni reči. Smrt je gotovo bila opipljiva u vazduhu. Bila je skamanjenja. Teško je bilo odrediti od čega. Od hladnoće, straha, šoka. Nije bila u stanju ni za šta drugo osim da mirno čeka kraj. A onda bljesak mača koji prođe kroz Aobino telo. Slika okoline poče polako da se gubi, a magla se spusti svuda oko nje. Konačno se sabra i udahnu vazduh, koji je ispuni hladnoćom. Vide samo kako Ichigo odnosi beživotno telo u pravcu sela i vide Magellanov pogled, koji ne znade ni sama kako da protumači. Krenu u nekom suprotnom pravcu, besciljno koračajući i gledajući u nebo, koje beše sivo. Mesec beše pun, a tišina jaka, ali ne i nenadglasiva.)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum