Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Obito VS Jumive

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Obito VS Jumive Empty Obito VS Jumive 30th September 2016, 16:33

Konsai

Konsai
Admin
Admin

...

https://nms-serbia.rpg-board.net

2Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 3rd October 2016, 00:31

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Kocka kocka aa

3Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 3rd October 2016, 00:31

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Jumive' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Obito VS Jumive Die2

4Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 3rd October 2016, 19:22

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

Kocka...

5Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 3rd October 2016, 19:22

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Obito Uchiha' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Obito VS Jumive D04

6Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 6th October 2016, 21:44

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Dolazi do terena)
Pa...kasnim malo...pocnimo onda...
HP-750
EN-600-10
CH-1000
(Stojim na razdaljini od 15 metara od tebe,i bacam smoke ispred sebe,tako da me ne vidis)
Obito VS Jumive N0DoPKA

7Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 6th October 2016, 21:57

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Health
850/1000
Energy
650/1000
Chakra
970/1000

Obito VS Jumive Gl91OYb
Palim senzor i ostaje mi jos 4 slota sto znaci mogu videti ako si radio nesto skriveno, a zatim cu nastaviti svoji potez tako da napisi ako si nesto uradi.

8Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 6th October 2016, 22:30

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

HP-750
EN-590
CH-1000-30-30
(Skriveni: Radim katon pojacivac, zatim stvaram katon klona)
Obito VS Jumive ULTsWZY
Obito VS Jumive ZUqrBFC

9Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 6th October 2016, 23:00

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Health
1650/1000
Energy
1600/1000
Chakra
1890/1000

Obito VS Jumive Slika10

Aktiviram 7 kapija
Takodje ova tehnika ce mi dati po 875 na vrednosti. Zaokruzicu na 900 (imam Obitovu dozvolu, ali cu racunati da imam 0 ako mi ostane 25 necega). Kao i odelo ono ce mi dati po 50 na sve vrednosti to cu sad da dodam.
Naravno ova tehnika ce mi skinuti 50 hpa i to ce raditi svaki potez.

Dim sa terena nestaje posto si bacio samo jednu smoke bombu. Ja sam zbog senzora dobio jos 100 brzine sto znaci da sada imam 450 brzine i to je 225 zagarantovanog dmga od napada.

Imam jos dva slota, napadam ovim:

Obito VS Jumive V7HXwGQ

Dmg je kao sto vidis 300+350 zbog preciznosti tako da je sada 650, a zagarantovani kao sto sam napomenuo 225.

10Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 7th October 2016, 14:19

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

HP-750+50
EN-590+50-10
CH-940+50
(Bonusi od + 50 su od odela,nisam ih napisao malopre)
Klon trci i staje na 7 metara ispred mene,kako me ne bi zahvatio zagarantovani dmg,i zatim klon radi katon od 100 dmg u pravcu sensora,i time blokira deo napada koji je poslat u nasem pravcu,a sav ostali dmg,kao i zagarantovani,prima klon,i automatski se unistava.
Zatim bacam smoke bombu ispred sebe,tako da me ne vidis.
Obito VS Jumive N0DoPKA

11Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 7th October 2016, 16:24

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Health
1600/1000
Energy
1600/1000
Chakra
1860/1000

Tvoji klon ima 10% tvog hpa sto znaci kada bi blokirao zagarantovani ubilo bi ga 75 dmga i 150 zagarantovanog bi islo na tebe. Sa tim sto se ti ne bi odbranio od preostalog napada i primio dosta vise. Medjutim tvoji klon ne moze da blokira zagarantovani, ali to se tebi isplati. Jer ti si sada primio svoji zagarantovani od 225 tako da je tvoji klon ziv dosao ispred tebe i blokirao. Sad nisam siguran da l' ova tehnika iznad povecava i klonu 100 dmg to mora da proverim ako povecava blokirao je 200 dmg ako ne blokirao je 100. Za sada cu racunati da je blokirao 200 sto znaci primio je 75 dmga pre nego sto je umro 225 zagarantovanih + 275 je 500 dmg. Sa obzirom da te cak ni sa 200 dmg nije potpuno odbranio preostao napad od 150 dmg je isao na tebe. Znaci primio si zagarantovani od 225 i tih 150 dmg koje niko nije odbranio ukupno 375. Ili u slucaju da tvoji klon moze samo 100 dmga da uradi primio si 475.

(Ovo je za prosli potez odigracu sledeci kasnije izmenom ovog posta)

12Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 11th October 2016, 15:28

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

-Jumive ima rok do kraja ovog dana da odigra svoj potez. Ukoliko to ne ucini do 00:00 bice diskvalifikovan. Ceka se na njega vec 3 dana sto je mnogo vise od 24h

13Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 11th October 2016, 21:51

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Health
1600/1000
Energy
1600/1000
Chakra
1860/1000

Ne vidis ni ti mene radim nesto skriveno

14Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 12th October 2016, 21:40

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

HP-800-???
EN-630
CH-990-30
(Dim bi trebao sada da se rasciscava,i ja bih trebao da vidim sta si radio,nekom stranom logike,ali palim sensor,za svaki slucaj,pa otkrij potez,pa da ja nastavim dalje)

Obito VS Jumive Gl91OYb

(HP cu da oduzmem u sledecem postu,ili cu prepraviti ovaj,uz dozvole naravno,jer je bilo polemike u proslom potezu,a cekam Jumivea da mi,kako je sam rekao,javi)

15Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 14th October 2016, 01:09

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Obito VS Jumive Screen11

Obito VS Jumive Screen12

Otkri i ti svoji skriveni, radio sam zamenu u slucaju da si planirao nesto.

16Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 14th October 2016, 19:52

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

HP-800-???
EN-630-10
CH-960-30
Prethodni skriveni je bio:
Bug je bacen u tvom pravcu,tj. na tvojoj poslednjoj lokaciji.
Obito VS Jumive XkV5EE0

(Bacam Smoke bombu na metar ispred sebe,i radim nesto skriveno)
Obito VS Jumive OS6714e



*Objasnio sam ti vec oko toga da bi trebali da imamo automatski po 5 Smoke bombi u inventaru,ti si mi veceras rekao drugacije,tako da menjam post,i bacam Smoke granatu.Razlog mog bacanja Smoke bombe,bio je samo iz razloga,sto sam mislio da ih imamo svi po 5,i nisam imao drugi razlog.*

*Jumive,admin je napisao da ne mogu da koristim Smoke bombe,a ne Smoke granate,i nigde nije napisao da otkrijem potez.*

*Drugi put je menjan post,radi dodatne recenice u objasnjavanju i razrade ovog posta.*



Last edited by Obito Uchiha on 14th October 2016, 22:41; edited 2 times in total

17Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 14th October 2016, 20:14

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

-Obito, proveravanjem tvog inventara dosao sam do zakljucka da ti nemas odgovarajuci broj smoke bombi, odnosno, posedujes samo jednu smoke bombu. Zamolio bih te da izmenis post i da od sada vise ne koristis smoke bombe (dok si na turniru) sve dok ih ne nabavis (mozes ih nabaviti tek posle turnira)

18Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 16th October 2016, 13:10

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Palim:
Obito VS Jumive Gl91OYb

Otkri svoji skriveni.

19Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 16th October 2016, 14:40

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

HP-800-???-125+50+50
EN-630-10+50+50
CH-930-30+50+50-30
(Bacena je Smoke Granata,pa je skriveni sledeci):

Obito VS Jumive WsS45PJ


(Krijem se u vatri i izbegavam sav dmg koji ide ka meni,nisi specificirao iz kog pravca saljes napad,tako da cu pretpostaviti da ide pravo,tj ispred mene.Primam zagarantovani dmg od 125. Vatra koja je koristena da se sakrijem,je vatra koju je prethgodno vatreni klon bacio,tako da je ostala na terenu,kako pise i na kartici,a i u pravilima).

Obito VS Jumive NWAtkVc


(Zatim izlazim iz vatre,jedem 2 pilule,i stvaram 3 klona)

*Na kartici pise sposobnosti,ali to je greska.*
*Takodje,i u pravilima pise da obicni klonovi imaju 10 posto vrednosi.*

Obito VS Jumive IVb9R2b

Obito VS Jumive A6oSaMq

(Dva klona su sa moje leve i desne strane,a jedan je ispred mene i radi Katon od 100 dmg,ali dmg je 200 ukoliko Flame Realese deluje na napade klonova,i taj napad ide na tebe).

Obito VS Jumive Orz7SCn

Sensor mi je upaljen,jer je ovo sve jedan potez,pa stoga je i kolicina primljenog zagarantovanog dmg takva.

20Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 16th October 2016, 15:12

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

U koju si to vatru usao? Nema vatre na terenu.

21Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 16th October 2016, 15:19

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

Napisao sam vec u koju.
U onu vatru koju je vatreni klon bacio.
Pritom,mi je rekao i Dante jos ranije da moze da se udje na ovaj nacin u vatru.
Proverio sam to jos ranije sa njim,bas zbog ovakvih situacija.

22Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 16th October 2016, 15:32

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Tvoji klon je bacio dmg da blokira moji senzor. Blokirao je dmg nije ti to amaterasu vatra koja nikad ne moze da se ugasi. Kada je blokirala napad senzor ju je ugasio i nastavio dalje jer je razorniji. Ne postoji vatra na terenu. Predpostavio si da napad koji izlazi iz zemlje ide pravo na tebe. Cestitam. Papiri koji izlaze iz zemlje ce te napasti pravo. A cak i da tvoja vatra nije nestala nego je jos na terenu, gde bi ona bila? Pravo. Jer se sudarila sa mojim napadom.

P.S. pravilo kojim ti predpostavljas odakle ide napad, sluzi se posle turnira. Ne pravi se pametan, kada sam ga ja izbegavao prilikom svakog tvog poteza. Ako mislis da je tvoja rp borba genijalna, pogresio si.

23Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 16th October 2016, 15:44

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

Ne moze Sensor da ugasi vatru,nije to voda.
Kazem po drugi put,da sam ovo proverio,zasto bih se baktao sa svim ovim,ako ovo ne moze?
Mogao sam da izbegnem na mnogo drugih nacina.

Na kartici lepo pise da se moze sakriti u vatri,mogao si ti na mene da posaljes koji god hoces dmg,a da nije sensor ili voda,jedino bih tada mogao da mi naneses dmg.

Napisao sam da pretpostavljam da idu pravo na mene,jer si mogao na jedno minimum 5 nacina odradis taj napad iz drugog pravca, a ti to nisi specificirao.


I da se mi sad ne bismo ovde raspravljali,i spamovali,ja sam za to da sacekamo admine,pa neka odluce.

24Obito VS Jumive Empty Re: Obito VS Jumive 18th October 2016, 14:04

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Pobednik ove borbe je Jumive. Razlozi su objašnjeni na društvenim mrežama uz dogovor i logiku.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum