Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Rju VS Corazon

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rju VS Corazon Empty Rju VS Corazon 30th September 2016, 16:20

Konsai

Konsai
Admin
Admin

...

https://nms-serbia.rpg-board.net

2Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 2nd October 2016, 23:55

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Hajmo lepi.


Ninja iz Konohe...Biće ovo zanimljivo.

3Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 2nd October 2016, 23:55

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Corazon' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Rju VS Corazon Dice-6-md

4Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 3rd October 2016, 18:31

Rju

Rju
Sanin
Sanin

Ckica

5Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 3rd October 2016, 18:31

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Rju' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Rju VS Corazon Dice-3-md

6Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 3rd October 2016, 19:02

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 750
Energy: 900-10-50-50
Charka: 850-200

Bouvi:
Health: 375
Energy: 450
Chakra: 425-30

Upoznaj mog psa Šanine od Konohe!
Rju VS Corazon CIHAPuK


Molim te, osveti tvog prijatelja iz Konohe!


Stavljam kunai:
Rju VS Corazon AUhhfUh

Rju VS Corazon WgdrjKD


Zatim aktiviram ovu tehniku:
Rju VS Corazon WBuFTAG

+200 brzine
+200 preciznoti
+200 damage na tai i oružje

Zatvaram oči. Imam njuh i sluh i bolje reflekse, a pritom tu je i moj pas koji je na meni


Znači, sada već, na početku borbe koristim samuraj tehniku i klan tehniku i samim time mogu aktivirati ovo:
Rju VS Corazon Yd6POpF

+100 brzine


Rju VS Corazon XaCiUmN

U Santoryu rade kunai i ove dve stvari:

Rju VS Corazon UWpB9XT

Rju VS Corazon 6ZXFDHQ


Kako radim samo samuraj tehnike i klan (santoryu jeste zabranjena ali je ova tehnika njena tako da se podrazumeva da nju i moram da uradim pre ovoga)

Rju VS Corazon BRyWkS9



Ostaje mi tri slota za napad.
Tri slota, tri zamaha mačem, dva imaju zagarantovani damage koji je 250 po novom pravilu, jer moja brzina je sada 500, a tvoja nula


Damage jednog zamaha je 310+600+500=1410


Ali, radim ovo:
Rju VS Corazon TzZVoOQ


Pazi, ovo radi na ovom principu:
Umesto tri slota, koristim jedan, ali efekat zagarantovanog damagea na svakom drugom zamahu i dalje postoji (štreberski to upitao admina i on je rekao da je to odobrone, samo opis bi onda bio previše dugačak)

Što znači, prvi zamah imam zagarantovano i onaj treći
Možeš reći da je ukupan damage mačeva 3x1410=4230
sa zagarantovanim od 500 ukupno i svaku odbranu probijam, tačnije kao da ignorišem za 100 zbog preciznosti koja je 200


Moj pas je na meni i takođe radi ovo:
Rju VS Corazon I3WrWG3

(takođe, ovo oduzima njemu slotove i čakru)


Njegovo pišanje po sirotinji ide svuda okolo.

7Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 3rd October 2016, 23:18

Rju

Rju
Sanin
Sanin

HP:1000
EP:1000-200
CP:1000-30
U trenutku kad se zaleces na mene krecem da se derem iz sveg grla tako da sve sto si mogao cuti je moj urlik. Kad si mi prisao na dovoljnu blizinu da me poseces macem, sve vreme urlicem, zaleteo sam se na tebe i prosao
Rju VS Corazon SL6Pgh2
a potom si samo upao u moje lance i tako sam te stunovao
Rju VS Corazon 9281e511
Razlozi zasto ne mozes izbeci:
1. Zaleteo si se na mene zatvorenih ociju
2. Moja kretnja je bila nakon zagarantovanog, odnosno nakon sto si me zasekao macem sto znaci da ne mozes povuci napad.
3.Tvoja tehnika
Rju VS Corazon TzZVoOQ
koja ti je omogucila da spojis zamahe je jos vise smanjila sansu da izbegnes posto drzis po mac u svakoj ruci i kunai u ustima. Spojivsi ih u jedan zamah morao bi da zamahnes celim telom. Do cega dovodi da bi se jos teze zaustavio.

P.S. Sto se tice kera, i njegova mokraca je samo prosla a posto se nalazio na tebi, jedinog koga je popisao si bio ti.

8Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 4th October 2016, 01:15

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 750
Energy: 790-100
Charka: 650-30

Bouvi:
Health: 375
Energy: 450
Chakra: 395-175

Four Legs Technique Level 4: Tri poteza još


Zbog Rjua, da imaš odmah helte:
HP:500

Zašto mi admin određuje sudbinu? Jel zna on da bi ja trebalo sada da odigram?



E sad, da vidimo:

Znači ja sam tebe pipnuo i ti si primio zagarantovani, što znači da sam u neku ruku  osetio kada sam ja nastavio da sečem vazduh i kada si ti aktivirao ovo, što je super. Ali pošto admin kaže da nije tako, okej, idemo dalje.

To su lanci, ne space time lanci, moja brzina je 500, tvoja nula, obojica smo level 200 i moj pas je level 200 i on, e pa on sve vidi i on ima svojih pet slotova. I da ne zaboravimo, brži je od  tebe, Šanine iz Konohe. I konačno:
Pošto mi očigledno ignorišete Shishi Sonson efekat i ne dozvoljavate da tako izbegnem lance, onda će moj ker.

Rju VS Corazon RNnFmMy

Sada je dovoljno dugačak i širok da lance uzme/prihvati  umesto mene, a ti si zarobio njega jer se on bukvalno sa mog ramena transofmirsao u nekoga moje veličine, što znači da sam ja pao nazad malo. Kako se stvara na meni, on mene šutira, tako da ne možeš obojicu u lance uhvatiti. I da, jeste level 30 tehnika, ali ja ne koristim ovo da bih izbegnuo tvoj napad. Bouvi ga čak prihvata, samo je ovo uradio, jer isti ste level, brži je od tebe.

A, ti, ti si sada otvoren za napad.

Prekidam Santoryu, uzimam samo ovo:
Rju VS Corazon 6ZXFDHQ

Pravim pet zamaha. Tri zagarantovana.


Damage mača je 700, ja sam malo pre zaboravio preciznost da uključim

Plus, ti napadaš mog Bouvija.

I dodatak, ono najbitnije:
I ne, ne prihvatam vam to za kamui admine. Toga takođe nema u pravilima i dosta gluposti, jer ja znam da ja ako sada napadnem, on će koristiti kamui da izbegne zagarantovani.

Kamui nije lična tehnika, tj može biti, ali kako je više njih mogu nabaviti, ona ako radi nešto što udara u temlje pravila (temelj je ovde zagarantovani damage koji se ostvaruje brzinom) ona mora biti pokazana igračima ili makar mora postojati napomena koja kaže, jasno i glasno: "Kamui tehnika pobeđuje zagarantovani damage."

I ono opet, najbitnije. Ako si ti aktivirao neki šaringan, ne moraš da mi staviš karticu, ali moraš da skineš čakre sebi, a ti si skinuo samo 200 od space time migracije.  A rečeno mi je da je ta tehnika MS tehnika. A taj MS, što ja nemam pojma, znam da je šaringan. A ti sebi nisi skinuo čakru, sem ovih 200.


Sledeći put ako želite da pobedite, ustanovite lepo pravila za te vaše šaringan tehnike kamui i sve te stvari za bogove i gospodu. Ja ću se držati dobrog starog (iako je izmenjen juče jelte) zagarantovanog damagea. Ja se odjavljujem, jer ti sigurno gubiš ako ide ovako. Tačnije, neka proba, ali neka ide po pravilima kao i što ja idem trenutno. A ti si još na početku napravio ogromnu rupu, laž i manu u borbi kada si uradio MS tehniku bez skidanja čakre za aktivaciju ikakvog MS, NS-a, BS-a.

9Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 5th October 2016, 19:12

Rju

Rju
Sanin
Sanin

HP:500
EP:800
CP:940-30-30-30
Posto sam zaboravio da racunam brzinu u mom proslom potezu oduzeo sam zagarantovan u odnosu na tvoju brzinu. Od ms imam 100 brzine, odrzavam po potezu i nemam karticu...
Radim
Rju VS Corazon 48e22f11
Tehnika nije kamui vec space time tako da izbegavam sve. 
Pravim veliku razdaljinu izmedju tebe i mene. Psa povlacim sa sobom dalje od tebe. potom na njega
Rju VS Corazon Kamui10
Psa ne mozes odbraniti posto je daleko a i imas zatvorene oci sto znaci da bi kasno shvatio da sam njega napao. Inace on je jos stunovan.

10Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 5th October 2016, 19:40

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Ma okej, možeš sve Kamuijem.


Čestitam, pobedio si. Predajem se.

11Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 5th October 2016, 20:14

Rju

Rju
Sanin
Sanin

Kad sam igrao kamui skinuo sam zagarantovan. Ovo je bila space time tehnika kao sto pise. Ja sam sto mogao da predam kad sam video tvoje predrkane tehnike ali nisam.

12Rju VS Corazon Empty Re: Rju VS Corazon 5th October 2016, 20:16

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Pobednik ove borbe je Rju. Cestitam.

-S obzirom da je borba gotova, Bowie je automatski vracen Corazon-u iz Kamui dimenzije. Sada je opet kod njega.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum