Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Park

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Park Empty Park 25th September 2016, 16:34

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Park E54069d69fc11d04da9eef1f316b054e

https://nms-serbia.rpg-board.net

2Park Empty Re: Park 19th October 2016, 21:25

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Dolazi ovde i seda na klupu)

Konacno da se odmorim malo.
(Sedi zavaljen gledajuci decu koja se igraju u parku)

Park Z

3Park Empty Re: Park 26th October 2016, 23:42

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Spremao se da krene kada je osetio ogromnu kolicinu chakre iz pravca arene.)
*Sta je sada opet* (Pomisli u sebi dok je koracao ka areni.)

Park 2Q==

4Park Empty Re: Park 28th October 2016, 20:35

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

*prolazi pored povisoke nocne svetiljke koje je obasjavala sad vec pust park ocima prikovanim za svoju senku *

5Park Empty Re: Park 5th November 2016, 20:06

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Dok je prilazio parku u daljini ugledao je neku devojku sa ružičastom kosom.)

Ti mora da si shinobi Konohe? Kako se zoveš?
(Upita nepoznatu devojku dok joj je prilazio.)

Park Images?q=tbn:ANd9GcR8EzqJgA1J4mB9Qh_cb8ez8_zywCpinBD2ndseqSQ3NmV8fCQS


6Park Empty Re: Park 5th November 2016, 20:13

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

"Jesam, Aya Huuyga ", odgovori mu pa upita "A ko si ti? "
*pogledala je jounina pokusavajuci da se doseti da li ga je negde vec susretala.*
~ Upaljivo narandzasta kosa, braon oci, prosecna visina i gradja, skroz u crno obucen.. Ne izgleda poznato...Definitivno da nisam sretala do sad ~ *pomisli pa upita jos jedno pitanje*
" I ti si iz Konohe, jel da? "

7Park Empty Re: Park 5th November 2016, 20:40

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


Drago mi je što sam te upoznao.. Ja sam Ichigo Kurosaki.
(Reče a zatim nastupi tišina. Nakon nekoliko trenutaka tišine Aya nastavi razgovor.)
Da, jounin sela Lista.
(Odgovori brzo i odsečno.)

Zašto si jos ovde, zar nisi čula šta se desava u areni?
(Upita Ayu pošto se seti zbog čega je uopšte i došao.)

8Park Empty Re: Park 5th November 2016, 20:46

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

" I meni je drago.." odgovori pa nastavi da prica " Zapravo upravo sam krenula natrag ka selu..." priznade, pa ga upita " A sta se to desava u areni? "

9Park Empty Re: Park 5th November 2016, 20:56

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


Super hoćes da idemo zajedno..Dosli su neki likovi i prekinuli turnir, a onda je jedan od njih prizvao najjače ninje Konohe i Sune, zatim se pojavila neka devojka i stvorila ledenu barijeru. Mislim da sam se ja jedini izvukao i zato idem ka Konohi da je spasim ako bude potrebno ili bar da pokušam
(Upita Ayu a onda poče da objašnjava šta se desilo.)

Zbog one barijere mislim da smo bezbedni, ali bolje da požurimo
(Reče gledajući Ayu čekajući njen odgovor.)

10Park Empty Re: Park 5th November 2016, 21:04

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

* Gledala ga je ravnodusno, dok nije dosao do kraja price, a onda je pozelela da je sve sto je izgovorio samo jedna sala. Ali on se nije nasmejao na kraju. Niti jednom. Trepnula je par puta napravivsi zbunjeno-iznenadjen izraz lica a zatim se blago zakikota*
" Mora da se salis... " *rece i dalje trazeci na njegovom licu neke naznake da ono sto govori nije istina*

11Park Empty Re: Park 5th November 2016, 21:08

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


Sa ovakvim stvarima se ne šalim. Koliko vidim ti si chunin treba da možeš da osetiš njihovu chakru.
(Reče stojeći mrtav ozbiljan ispred nje.)

Park Images?q=tbn:ANd9GcT28pkmvZ2UrYzCfxCoReyEelE0zniVA6AHgTCe5ymJkHJJgmaoXQ

Ja moram da požurim. Šta si odlučila?
(Upita par sekundi kasnije.)

12Park Empty Re: Park 5th November 2016, 23:26

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

*Cutke je krenula ka njemu dok nije stigla do njega a onda se zajedno sa njim, ubrzanim korakom, uputila ka selu.. Nakon par koraka otvorila je usta taman da izusti koju rec ali se brzo predomislila pa ipak nastavila da koraca cutke jos neko vreme. Tik pre nego sto su napustili grad, okrenula se ukljucila byakugan i pogledala ka areni. A onda se okrenula ka njemu i progovorila..*
"Ako ikako mogu da pomognem... Racunaj na mene..." - rece i napravi dramsku pauzu pa dodade ...
" A sto se chakre tice, naravno da sam je osetila ali turnir je trajao, borbe su bile u toku, bilo je i previse logicno da ce se osetiti ogromna kolicina chakre.. Predpostavila sam da se ne salis, ali ne znam te, mozes biti bilo, pa cak i neki zajebant s ulice kome je previse dosadno pa izmislja pricice... Nazalost, uvidjam sada da nije bilo to u pitanju.. "


13Park Empty Re: Park 5th November 2016, 23:42

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Sacekao je par trenutaka dok Aya nije stigla do njega a onda se žustro uputi ka izlazu iz Shinobi grada. Hodali su tako nekih desetak metara kada ga Aya progovori.)

Ti ceš jednog dana biti odličan shinobi, ali za sada borbu prepusti meni. Vazi? Pametno je biti oprezan.. Uzgred tvoje oci su prava retkost... Čuvaj ih..
(Počeo je da drži neki motivacioni govor ali to mu nikada nije išlo zato se potrudio da bude što kraći. Bio je iznenadjen kada je video da poseduje byakugan.)



14Park Empty Re: Park 5th November 2016, 23:50

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

" Nikad nisi video byakugan do sad? " - upita ga zbog njegovog govora o retkosti njenih ociju i tome kako treba biti oprezna zbog toga.Pa se seti i da odgovori na postavljeno pitanje " Vazi" rece hladnim glasom i doda za nijansu veselijim tonom " Docice jednom i moje vreme za borbu..."

15Park Empty Re: Park 5th November 2016, 23:56

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


Vidjao sam byakugan ali kazem da su to veoma retke i mocne oci i da ih skoro svi žele za sebe.
(Nastavio je da koraca ka izlazu.)

16Park Empty Re: Park 6th November 2016, 00:09

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

*Klimnula je glavom u znak razumevanja njegovih reci * " I pretpostavila sam da je tako ... " *rece pa ubrza korak *

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum