Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan)

5 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

1Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Empty Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 17:20

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

First topic message reminder :

Razmisljao sam kako da te odbranim, znas i sama da ti mogu prebaciti cakru ako zatreba. Sta sada? Pa valjda da mu odnesemo ove paceniko do sela ili tako nesto? Nije nam nista za dalje rekao.


51Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 30th September 2016, 01:00

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 200
Energy: 700-100
Chakra: 610-290-30

Soma:
Health: 100
Energy: 200-200
Chakra: 10+290-300


Primicu damage od Izumi, Soma takodje (Inace prosli potez sam oduzeo 500 en Somi umesto 400, sada sam prepravio)


To boli, mislim da cu morati da uzvratim
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 0ZxH7zf
Prebacujem 290 chakre Somi, da bi ona stvorila
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 ShbmHNp
Oko mene, ja radim
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Yhuo3ZN
I u zemlji cu odraditi nesto sakriveno, za to vreme soma napada sa


Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 F0fy99X


Kako ona nema nogu nego rep, i posto je poprilicno velika napad ce biti malo razorniji i zahvatice vas sve

52Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 30th September 2016, 19:57

Keisuke

Keisuke
Jounin
Jounin

He:620
En:700
Ch:1950-90>1860


Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 GbW0m70
(radi znake rukama i Izumi se toliko olaksava telo da moze da poleti,zatim vadi Hirakamerai sa ledja  i baca ga Jumiveu)
Trebace ti ovo!
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 6ZXFDHQ
(ovo se desilo kada su lutke slale svoj napad , a zatim se unistile  od Izuminog bivseg napada)

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 B6thxiK
(stapam se sa stenom pored sebe i izbegavam napad/skidam 30 ch za dark ice mode/)

53Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 30th September 2016, 20:33

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Health
850/1000
Energy
640/1000
Chakra
240/1000

Koristim ovo:
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 NtXCFBu
Cd za ovu tehniku je istekao, a pre par poteza sam stvorio veliko jezero.
Istina je da vatra moze da me ubije ukoliko nemam dovoljnu kolicinu vode
logicki gledano. Medjutim ovo je dovoljno da me odbrani, takodje ako si koristio
stun tehniku zemlje ovo ce mi pomoci.

Pre ovoga u trenutku kada mi keisuke baca mac ja njemu bacam sve svoje iteme sem 3 smoke bombe koje ostaju kod mene kako bih napravio mesta u inventaru za mac. Ako ga uzmem u ruke necu moci da radim tehnike, tako da ga stavljam na ledja. Kako samo odbacujem svoje iteme, a ne koristim ih oduzecu jedan slot jer ih samo brzo vadim i bacam ih on se nalazi blizu mene.

54Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 30th September 2016, 21:01

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP: 450+50-100
EN: 360
CH: 550-30-200

---------------------------

(((Lightning connection mi je aktivan još ovaj potez pa hajde da to iskoristimo. Ako me zmija udarila, ona sada ima 0 hp, ja imam 100 hp manje. U vazduhu sam zahvaljujući Keisukeu u slučaju da Makishima proba nešto ka meni.)))

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 K8Ob4xv

(((1000 dmg ide na svaku lutku, klona, vas, osim Makishime, jer ne znam gde se nalazi.)))

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Health: 950+200
Energy: 0+200
Chakra: 440+1200-300-100


Wood Golem:
Health: 800
Energy: 800
Chakra: 800-200-100





Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Large
(Kada je Izumi poslala Chidori Thunder na njega zasijale su mu oci. I koktelom smeha i besa je zajario)

Makishima!!!! Spremi se da uradis ono. 

(na licu su mu se pojavile cudne crte lica i poceo je raditi znake rukama)

Mokuton!
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 ZikFolv
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 LHWlT0J
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 YhhGK04
(Golem se pojavio ispred Ningya i velikom brzinom je vratio napad na Izumi)

Drzi nazad tvoju struju Izumi!

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 DxUhOWA
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 IDvyuCF
Ovo radi golem i to ce ici nakon Makishiminog poteza na Keisukea i Jumive videcete kako. Takodje ja cu uraditi hotei.

Mokuton: Hotei No Jutsu!

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Gfiz751
Ruke idu na vas kada izadjete iz toga a moracete videcete kako Very Happy gotovo je neizbezno! I na izumi ide

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 200+200
Energy: 600+200
Chakra: 280
Sage Chakra: 1200-500-30-30

Manda:
Health: 500
Energy: 500
Chakra: 1000-30-30-100

Hm, izgleda da mi se rotkvica uozbiljio, vreme je i za mene


Izlazim iz zemlje i stajem blizu Ningyo-a





Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 EtaNBdg
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 WfZfJrt
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Ro3vYf5


Znate, prvi ste koji vidite ove nase oblike, cak se ni medjusobno nismo videli pre ovoga, u tom smislu trebalo bi da budete pocastvovani na neki nacin, naravno pretpostavljam da je ono sto sada osecate strah a ne cast, no u svakom slucaju pri kraju smo ove borbe, tako da sve to nije nesto bitno


Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 PWgZccc
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 F9qB1DU
Devojko, malopre si pomenula nesto za jake zmije, sada cu ti pokazati sta zmija koja je stvarno jaka moze da ucini
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 ULTsWZY
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 F2eGTkP
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 DbsNasZ
Ukupan damage je 1000, i ide tako da pogadja i deo vode gde je jumive i deo zemlje gde je keisuke
(Ove napade baca Manda ovo tako da budu odmah iza ningyovih napada)

Ja radim
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 KsmFNen

Vidite, sagevi nisu isto sto i obicne ninje, nasa povezanost sa prirodom je na potpuno drugacijem nivou, evo ja na primer mogu da podarim zivot stvarima koje su inace nezive, na primer toj zemlji u kojoj se krijes keisuke, ili toj vodi u kojoj si ti jumive, naravno, kada je zivo ono postuje moju volju.


Osecam vasu chakru (Kao i svaki sage) i znam tacno u kom ste delu zemlje i vode, stoga mogu da iskoristim ovu tehniku, da bi izolovao taj deo vode, odnosno zemlje i izbacio ga iz mesta na kom je sakriven, tako da kamen izbacuje keisukea na mesto gde je bio pre toga a jezero izbacuje jumivea pored sebe, na obalu, i to cu i uciniti, i to samo par trenutaka pre nego sto nasi napadi pogadjaju tu oblast, tako da su sanse da odreaguju skoro nepostojece.

A moja volja je da se ova borba zavrsi.

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP: 400+50-?
EN: 360
CH: 320-30-30-30

---------------------------


(((Iskoristiću to što je na meni ona tehnika da letim, da se sklonim negde desno od ruku da me ne dovate dok sam ujedno radila znake rukama.)))


Zar misliš da strujom možeš da me napadneš?

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 5pz09zz

Bacila je zabrinut pogled ka svojim saborcima. Sad su stvarno bili u problemu. 

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 GR9bXK0

(((Na sve ide po 500 dmg, osim nas troje. Po aktiviranju te druge tehnike Izumi pada dole na zemlju.)))



Keisuke

Keisuke
Jounin
Jounin

Sta ,sta je ovo?
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Large
(rece osetivsi kako ga zemlja odguruje od sebe,ne kontrolisuci je izbacila ga je  i video je ogromnog vatrenog zmaja koji ide  na Jumive , Izumi i njega,sav iznemogao je poceo raditi znake rukama i ogromni zid se stvara koji blokira sve enapade ,na zidu se nalaze Jumive Izumi i Keisuke koji direktno gledaju u Ningya i Makishimu)
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 5DLG6DP

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 200_s
DOSTA JE ! SHINOBI SELA LISTA SE PREDAJU!

(naglo skrene pogled prema Izumi i oluja prestaje)


He:620
En:700
Ch:1860-200>1660








Last edited by Keisuke on 1st October 2016, 02:15; edited 1 time in total

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Mirujem cekajuci odgovor akatsukia.

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

(((Izumi prekida napad onog momenta kada je videla šta je Keisuke uradio, tako da ni na koga ne ide ništa)))

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Mikoto_suoh__wish_by_yessenpainoticedme-d9clp5r
(Čim je čuo Keisukeovu izjavu počeo je da se smeje i uperio prst u njih)

Pa... Stvarno mislite da ce na ovome sve da se zavrsi? Smesni ste. Imamo par uslova za vas. Kao prvo sidjite dole i pridjite blize da moje oci vide Keisukea koji je pretio da ce da me ubije. Kao drugi uslov zelim sada da svi primite pokloncic od nas u vidu seala cisto da se osiguramo. Treci uslov je novac naravno (tokeni). Cetvrti uslov da nam predate sve iteme sto imate ukljucujuci i mac magle koji ti posedujes Keisuke. . Peti uslov je da kleknete pred Akatsukijem. Pa sta ce biti?

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Oh da, Rotkvice zaboravio si jos jedan uslov. Da se nasmesite za slikanje i da se ne branite od naseg vezivanja vas cisto da budemo sigurni da necete nesto pokusati.

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Pih, nisam planirao predaju. Svakako, priznajem da ste jaci od nas i zavrsili bi mrtvi na kraju borbe. Ispunicu vase uslove zarad svojih prijatelja.

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

Sve se nekako prebrzo desilo. Spustili su se polako s velikog zida kojeg je Keisuke napravio. Bila je besna, jer je bila ubeđena u to da su imali prilike i šanse da se ne dovedu u ovakvu situaciju. Naravno bolje je i ovo nego da su mrtvi, ali opet... To joj nije dalo mira, a bila je i umorna, zato je i poslušno ispratila Keisukea i Jumivea dok su postepeno prilazili Akatsukiu. Pogledala je ka Jumiveu, koji im se prvi obratio. S nelagodom je ispratila svaku njegovu reč, dok je to naslađivanje članova Akatsukia u datom momentu za nju bilo kao tempirana bomba. Jedino što je sprečavalo da ta bomba izvede svoje kaboom, jesu bili upravo Jumive i Keisuke. Nije mogla sebi da priušti bilo kakve burne reakcije kada su životi njenih saboraca bili u pitanju.

Prihvatam uslove, rekla je kratko i jasno, bezizražajnog lica.



Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 1I0R5fE

Keisuke

Keisuke
Jounin
Jounin

(polako je silazio niz zid razmisljajuci o svojoj sudbini  i sudbini svojih prijatelja,dok je stajao ispred Ningya)

Evo sada me vidis, i sta ces uraditi?Da nije tvog druga ispunio bi to obecanje.
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Tumblr_inline_n9ivysb9Jj1s1t0d1
(hladno rece Ningyu,a zatim se okrene)
Pogresili smo ,sto smo vas podcenili,prihvatamo uslove.
(stade pa rece)
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Tumblr_mhbkjgzBZm1rkbfsjo1_500
Ali Shinobi Sela Sakrivenog u liscu ne klece ni pred kim,a narocito ne prema Akatsukiju.


Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

//Hotei tehnika jos radi tako da su vas ruke uhvatile i stunovale//

Okej prihvaticemo i bez klecanja. Pa moje ruke su odradile ono za sta su namenjene i sada ste stunovani svi 
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Gfiz751
Na 2 poteza ste stunovani (ne trosim slotove jer ovo jos traje xD)


Samo cu vam(keisukeu cu postaviti Makishima ce drugome) postaviti neki seal poslacu adminu u pm koji.

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Energy: 800-10
Chakra: 280
Sage Chakra: 640-400-

Manda:
Chakra: 840-30




Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Fy10Qrx
(Vilica mu se od jednom otkacinje i njegovo telo prekriva bela krljust, guta celu Izumi a zatim se vraca u normalan oblik)


Ljudi znam da ovo odvratno izgleda, morate da mi poverujete  da je osecaj isto toliko odvratan.


Okrece se ka Keisukeu sa osmehom na licu.


Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Psycho-pass-20-1-makishima


Decace moram da te pohvalim, time sto si odbio da kleknes si pokazao izuzetnu hrabrost, kao i cast, koja je vrlo vazna za svakog shinobija, to je vrednost koju neki najvise cene, i nesto sto ce ti u vecini trenutaka jako pomoci na tvom putu da postanes jak, mozda i najjaci shinobi ikada.


Smesak sa njegovog lica se smanjuje, toliko da se pretvori u samozadovoljan pogled


Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Latest?cb=20150716230140

Ali momce, nisi mogao izabrati gori trenutak da budes castan.


Skrece pogled ka Mandi

Znas sta ti je ciniti


Manda radi 
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 E4zFQY3
Tacno keisukeu u lice, ostavljajuci mu opekotine tako da je jedva prepoznatljiv, i izmedju ostalog jedva ziv.


Cast ti protiv pravog protivnika moze doneti samo bol, nemoj ovo da shvatis licno, ja te ne mrzim ili bilo sta, ali nadam se da ce tvoj drugarcic preneti poruku:


Bilo ko ko se suprotstavi volji Akatsukia bice unisten, kao da nikada nije ni postojao


Makishima vadi mac i naslanja ostricu na keisukeove grudi
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 EMFMKht

Pa casni, ponosni decace ovo je tvoj poslednji dah, ostaces upamcen kao heroj konohe, decko koji nije kleknuo cak ni pred moci Akatsukia


I time nije postigao apsolutno nista.


Probada mac tacno keisukeu kroz srce, ne davsi vremena ovom da odgovori bilo sta.

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

(Nakon sto je Makishima progutao Izumi samo ga je zabezeknuto pogledao i rekao)

Kolika nakaza samo mozes biti Maki? 

(Medjutim vec par trenutaka kasnije Makishima ubija Keisukea samo je stavio ruku preko face smeskajuci se, ruka pusta Keisukea ali ne i ostale, dok je padao Ningyo je postavio svoje koleno na njegove grudi kako bi njegovo bezivotno telo ostalo u klececem polozaju)

Svaka čast. Ostao si častan do kraja. Ali čašću se ne kupuje život. Vidiš na kraju krajeva ipak klečiš pred akatsukijem. Nemoj zaboraviti da ne postoji sila koja nam se moze suprostaviti. Oh već si umro steta...

(Samo je pomerio nogu sutnuvsi njegovo bezivotno telo sastrane krenuvsi ka Jumiveu da mu uzme Hiramekarei skida mu sa ledja i nateravsi ga rukom da klekne dole)

Pa na kraju krajeva ipak ste kleknuli. Zao mi je sto je umro. Ali ipak sam je kriv nije ispoštovao dogovor. Pa Jumive. Dobro ste se borili jak si priznajem ti ali tvoje vreme da umreš još uvek nije došlo. Pa vidimo se na turniru. Zao mi je što ćeš morati da se vraćaš sam kući (uzeo je hiramekarei i krenuo sa Makishimom ka Akatsukiu prolazivsi pored JUmivea stavljajuci mu ruku na rame)

Pa vidimo se. Srećno.

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Hvata drsku maca koji je jos u keisukevim grudima i stavlja nogu pored mesta gde ga je mac probio, nogom gura keisukeov les kako bi izvukao ostricu, podize les i nabacuje ga na rame a zatim polazi za Ningyom ka vatri 2.

Pa, vidimo se na turniru, posalji hogageu moje pozdrave, i budi divan pa mu prenesi tacno sta se desilo, od reci do reci.

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

I sam bi kleknuo da ga Ningyo nije oborio na kolena. Ne zbog uslova koji je obecao da ce ispuniti vec zbog soka dozivljenog u tom trenutku. Pristao je na uslove kako bi zastitio Izumi i nije uspeo u svom cilju. Znao je da nema dovoljno snage da im se suprostavi. Osvrnuo se ka Keisukeovom telu pre nego sto je akatsuki otisao, govorivsi u sebi. Ovo je bila nasa prva misija, da je ziveo malo duze mozda bi i postali prijatelji.

Umalo je pustio suze, ali je nekako skupio snage poceo logicki da razmislja. Nisu ubili Izumi. Sigurno postoji razlog zasto su je uhvatili. Mozda zato sto je medic? Akatsuki verovatno ima svog medica. Pre bih rekao da neki dosta veci razlog stoji iza ovoga. Izgubljen u mislima klecao je izbezumljeno duze vreme.


Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Monster7

Blag vetar duvao je tog dana, no mesec je vec polako obasjavao nebo te Jumiveu nije ostalo mnogo vremena. Dogodila se ova svirepa borba samo dan pred shinobi turnir. Hteo je da odustane od turnira. Borba ga je asocirala na ovaj dogadjaj. On je ostao urezan duboko u njegovo secanje. Smrt ninje nije nista neuobicajeno, medjutim ovo je prva smrt koju je on svojim ocima video. Postajalo je sve hladnije, a Jumive je konacno prikupio snage da ustane. Gledao je u mesto gde su ubili Keisukea. Ono je bilo izlozeno krvlju. Stavio je koliko je krvi mogao u svoje neisunjene slotove gde je drzao iteme, a zatim se uputio ka selu.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcS_ihvuoCK_0NFl2zDZ45Efnkx5tg-e1_Tp73Rn6utQFBUasXoe



(Izgleda da je ovo bila preteska misija za Izija)

Keisuke

Keisuke
Jounin
Jounin

(saslusavsi Makishimin odgovor samo se nasmeja,zato sto je podsvesno znao sta ce se dogoditi,znao je to odma kada je odbio da klekne)
Izgleda da je ovo moj kraj,ali vi nikada necete shvatiti..
Bolje je izgubiti glavu,nego cast.
(nasmeja se pogledajuci Makishimu)


Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) - Page 3 Bleach_550___hitsigaya_toshiro_s_death___by_deohvi-d6o3r9w
(dok ga mac probada kroz telo on jedva prozusti)
Zao mi je Jumive,Izumi.


----------------------------------------
/Ovo se desava pre nego sto ste otisli ,kada ste me ubili,  , i uzgred molio bih nikoga da ne posta ovde vise,hvala ; D /

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum