Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Anime preporuke

+2
Jumive
Aoba Yamashiro
6 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Anime preporuke Empty Anime preporuke 31st August 2016, 14:44

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Ovde preporucujte neke anime-e...kada mi je dosadno da imam sta da pogledam xD

Ja vama preporucjem Assassination Classroom.Jako dobar anime.

2Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 31st August 2016, 22:17

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Nije kao da ce sad svi biti odusevnjeni sto si ti napisao jako dobar anime. Ukucaju na internet ime i zasnaju vise i njemu tacnije o cemu se radi. Al to ne menja cinjenicu da ne znaju kakav je. Obrazlozi zasto je dobar.

3Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 1st September 2016, 22:01

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Dobro velis prijatelju moj,ali me jako mrzi da kucam opis.
Pogledajte na internetu o cemu se radi,ja sam se iskreno iznenadio.Jako duhovit anime sa jako simpaticnim likovima i poprilicno zanimljivom pricom. Smile

4Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 2nd September 2016, 14:36

Zabuza Momochi

Zabuza Momochi
Genin
Genin

Kiss x Sis moram da predlozim. Anime je mocan. Radi se o bratu i 2 sestre koji zive zajedno. Ostatak Animea necu da spoilujem pogledajte sami. Very Happy

5Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 2nd September 2016, 14:43

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Gledao sam oba animea. Assassination Classroom mozda jeste ok ali nista posebno.

6Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 25th September 2016, 21:52

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Nemas ti pojma xD
Assassination Classroom je iskreno jako jako dobar sa super pricom.Sada mozda se nekom ne svidja takav stil ali ja sam se odusevio.
Ako ima neko dobar anime da preporuci neka napise da dodam na svoju my anime list-u. :3
Nije da je jos nisam ni zavrsio tek popunjavam ali ipak dok stavljam ove completed da dodam i plan to watch :3

7Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 26th September 2016, 15:45

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

preporucujem Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden Very Happy
ko voli naruta mislim da ce mu ovo biti interesantno Very Happy

8Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 26th September 2016, 20:00

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Taj sam vec odgledao,ali svejedno hvala na preporuci Very Happy

9Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 27th September 2016, 17:52

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

Death Note Very Happy doduse ja to nisam sve pogledala bas, al preporucujem svakako xD

10Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 28th September 2016, 01:50

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Dn je dobar do polovine dobro je sto nisi sve pogledala, ali ne bi trebala onda da preporucujes. Kvari se prica kasnije. Ono gore nisam gledao niti cu jer mi je muka od narushita, ali kakvo je to vec ne znam.
Nisam video tvoji komentar na ono sto sam rekao za Assassination Classroom. To sto sam rekao da je prosecan je dobro. Ako te je odusevilo znaci da nisi odgledao nista bolje od toga. Iako ima dosta toga boljeg. U sustini svake godine izadju tone animea ali retko koji vredi nesto. Assassination Classroom je ok gledao sam i film.

11Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 28th September 2016, 15:14

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

Nisam znala da ce da ga ukvare Very Happy Mislim dobro svako ima svoje misljenje, ja sam pocela i htela nastaviti ali videcu jos... Mnogi od anime nisu jos dovrseni a postoji mogucnost da ce biti jako dobri Very Happy

12Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 28th September 2016, 19:25

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Svako ima svoj ukus za anime.Meni je stvarno bio super anime,sa lepom pricom.Gledao sam tone anime-a,a on je jedan od meni iskreno najboljih.Death note je dobar,ali kraj je jako los tako da moja prrosecna ocena anime-a bila bi neka 7.3
Uglavnom pogledaj ga do kraja ako zelis nije los.
Kada budem dovrsio svoj profil na my anime list stavicu ovde link pa mozete svi pogledati.

13Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 28th September 2016, 19:42

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

Vazii

14Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 30th September 2016, 18:25

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Naravno da svako ima svoji ukus, sto ne menja cinjenicu da su neciji ukusi sranje. No i ja volim lose stvari, al ne serem o tome kako su najbolje. Kao sto cenim neka remek dela u anime svetu koja ipak nisu po mom ukusu.

15Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 30th September 2016, 18:52

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

Ilii ti jos bolje receno neko ima ukusa, a neko nema Very Happy HAHAHAHAHHAAH Very Happy

16Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 1st October 2016, 17:07

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Citas li ti sta ja pisem? Ne mozes nikome zabraniti da jede govna ako to voli, ne vidim u cemu je problem. I za hranu je isto neki ljudi vole da jedu hranu sa ocajnim ukusom, ali to je njihov izbor. Sve dok ne posluze ta govna drugim ljudima.

17Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 1st October 2016, 18:14

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

ponekad.. ja nisam rekla da je to problem uopste nije Very Happy ovo je mesto za predlaganje a ne za posluzivanje ljudi necim sto oni ne vole, dakle mislim da se razumemo sada? Very Happy

18Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 1st October 2016, 18:19

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Naravno, razumemo se. Ovo je mesto gde ljudi pokusavaju da nadju nesto kvalitetno. Medjutim dodju drugi ljudi koji ne gledaju sta nude i uvaljuju ovima govna. Sa druge strane im ponude i nesto sto nije lose ali ga nahvale kao nesto najbolje ista ikada.

19Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 1st October 2016, 18:52

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

U redu je zaista, "odoh da odnesem tetki lek "Very Happy Ti nastavi samo da pametuejs u temi Very Happy
Izvinjavam se zbog spama ...

20Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 1st October 2016, 19:33

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Pored gomile gluposti mora neko nekad i nesto pametno da kaze. Ti samo bezi od toga.

21Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 3rd October 2016, 00:01

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

haha Very Happy ne branim ja tebi nista, slobodno ti pricaj ljiudima koji zele da slusaju Very Happy

22Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 3rd October 2016, 10:16

Hisai

Hisai
Admin
Admin

Jumive Perica edition Very Happy

23Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 4th October 2016, 11:11

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Bleach ? None of you said Bleach ? Sranje anime , de vade moci iz dupeta a Kubo nema osecaj za pricu. Dobre su borbe a to je jedino sto zanima ove 00 godiste ili mladje. (Cast izuzetcima)

24Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 28th October 2016, 23:31

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Evo konacno zavrsih my anime list,doduse nisam siguran da li sam sve dodao,mangu me mrzelo.U narednim danima cu verovatno sve dodati.

https://myanimelist.net/profile/AngelDarkChaos

Ako neko ima svoju listu neka postavi link :3

25Anime preporuke Empty Re: Anime preporuke 28th October 2016, 23:58

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

coOoOl je lista Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum