Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Žalbe Igrača

+11
Noda Narahiko
Konsai
Hisai
Saito Yoshitora
Souji Hakuoki Okita
Hologram Pein
Enui
Rene Tokayi
Trafalgar D. Water Law
Ginoza
Leonard van Volen
15 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Žalbe Igrača  Empty Žalbe Igrača 14th February 2017, 22:10

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Sve što vam se nesvidja naćosi, ispišite ovde. Neki troll postovi doneće gratis opomeni preslatka dečice moja <3

2Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 14th February 2017, 22:12

Ginoza

Ginoza
Genin
Genin

Pokrali ste me buraz al ok to je proslost oprostio sam vam

3Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 14th February 2017, 22:17

Guest

avatar
Guest

Ovako ovo nije zalba nego samo neka pomoc nzm ni ja adminima koja se tice oko dodavanja..

Ona tema za dodavanje moze koristiti lepo ali ne moze se tu pisati koliko se xpa dobija od postova zato sto naprimer njemu trenutno na profilu pise da ima 50 i on to posta u postu.Kasnije on ce postati jos postova znaci + dodatni xp  ,admin kada dodaje on ce dodati tih 50 xpa i vratiti npr tih 100 koje je u medjuvremenu postao  vratiti na 0 sto znaci da ce imati -50 ..Tako da najbolje je da se xp izbaci otuda i da se to gleda direktno sa profila kao sto su admini do sada radili..

Evo ako sam izlupao glupost recite,ali mislim da je logicno to sto pricam za one koje znaju kako se dodaje taj xp!Ako vam nije jasno na sta mislim javite mi se na skajp Enui I Holograme (ako ste vi zaduzeni za to dodavanje)

4Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 14th February 2017, 22:22

Trafalgar D. Water Law

Trafalgar D. Water Law
Genin
Genin

Zalim se na Ru koja me je danas jedno 5-6 puta banovala sa chat-a zbog samo jedne glupe sale, za koju sam objasnio da ne mislim nista lose...(Ozbiljan sam za ovo)

5Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 14th February 2017, 22:37

Rene Tokayi

Rene Tokayi
Academy student
Academy student

Ne svidja mi se Lawova kapa. I psuje na chatu, a ima maloletnih.

6Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 15th February 2017, 00:32

Trafalgar D. Water Law

Trafalgar D. Water Law
Genin
Genin

kao prvo , ne psujem i nemas dokaz da psujem i ovde se pisu zalbe a ne kako se tebi svidja moja kapa....

7Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 15th February 2017, 18:06

Enui

Enui
Admin
Admin

Evo ovako:
Ginoza ako si oprostio sto spominjes.
Rei upravu si previse je komplikovano, dodavace se kao i do sada tj, bez teme za dodavanje ali ce ona sluziti za kao nekad da pisete koliko vrenosti se dodaje nesto sto vam fali itd.
Law bice sredjeno, poslacu joj pm.
Jumi ni meni se ne svidja njegova kapa.

Inace u ovoj temi nemojte spaovati ovo je za zalbe.

8Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 15th February 2017, 19:02

Hologram Pein

Hologram Pein
Admin
Admin

Enui,dodji na skajp,bez teme za dodavanje je teze,a gresi se pri dodavanju cesto zbog odredjenih razloga...da ne duzimo ovde...

9Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 15th February 2017, 19:15

Souji Hakuoki Okita

Souji Hakuoki Okita
Genin
Genin

Lol, lepo mesto da se takve stvari saopstavaju. Sustina je da nemam pregled na kartice svog klana. 


Bravo admini.  BRAVO KRETENI !

:kappa:

10Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 15th February 2017, 20:59

Guest

avatar
Guest


Ne mogu uci u link nezavisni klanovi( ovde:https://nms-serbia.rpg-board.net/t1181-tehnika-klanova),treba da se popravi.

11Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 15th February 2017, 23:03

Trafalgar D. Water Law

Trafalgar D. Water Law
Genin
Genin

Zalim se na to sto mi Kisame i Magnus upadaju u kucu tj. pisu postove u mojoj kuci bez predhodnog dogovora i to mi smetaa...

12Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 15th February 2017, 23:07

Saito Yoshitora

Saito Yoshitora
Genin
Genin

I sa lopovom se dogovaraš kada će da te opljačka?

13Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 15th February 2017, 23:29

Hisai

Hisai
Admin
Admin

Sve je popravljeno (jer imamo balavce od admina na forumu sta cu). Sto se tice upada ja ti tu nista ne mogu. Jer je to po rpu dozvoljeno jedino da zovnes u svom kampu pokiciju ili tako jnes

14Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 16th February 2017, 21:33

Souji Hakuoki Okita

Souji Hakuoki Okita
Genin
Genin

Žalbe Igrača  6j6pJpd

15Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 18th February 2017, 01:44

Souji Hakuoki Okita

Souji Hakuoki Okita
Genin
Genin

The member 'Souji Hakuoki Okita' has done the following action : RP opcija

'Xp-trening' : 9



Ne radi opcija za Xp trening u admin panelu registrovana pod rednim brojem 9.

16Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 18th February 2017, 02:56

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Sredjeno je, ko je imao problem nek sad baci ponovo dalje je sve ok.

https://nms-serbia.rpg-board.net

17Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 18th February 2017, 20:07

Souji Hakuoki Okita

Souji Hakuoki Okita
Genin
Genin

Kolko se žalim nerealno je KAPPAA ( <3) 

___________________________

Zali mi se lik (D. Law) na facebook kako mu calnovi Satori kampa ulaze u kucu. Posto vas verovatno ne brine toliko i njegova sposobnost verbalne komunikacije umesto njega cu napisati zalbu kako Kisame i (ko god da je usao) moraju biti sankcionisani.

Mogu uci u kucu samo ako im je otvorio vrata inace je to prekrsaj u kampu i moraju platiti (po 3 k ryo gihihi) LAWU uz upozorenje da ce biti kaznjeni jos vise. 

Realno ispred kuce (ako nije ogradjena) mogu da mu goli igraju, ali ne smeju ulaziti u kucu i unistavati mu roleplay.


Sada 2 zalbe od mene. 

1: VRATITE KAPPU

2. Sada Law oce da menja kamp sto je nemoguce jer je Yuki. Konsolidujte situaciju molim vas.

18Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 18th February 2017, 20:14

Noda Narahiko

Noda Narahiko
Academy student
Academy student

Izvinjavam se zbog posta

Nije nikakva zalba vec pohvala Aizenu sto je to napisao kako Law ne bi dosao kod nas u kamp Very Happy Samo hrabro care ne daj im u nas kamp xD

19Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 18th February 2017, 20:26

Hisai

Hisai
Admin
Admin

Oni ne mogu biti kaznjeni forumski. Ali po roleplayu ce na sud (kako bi neki rekli ima da sae sudimo i 10 godina ako treba). Znaci neka mi napise u pm ko je upao pa cemo ih kazniti kako dolikuje. Sto se tice tebe Noda, zelim da mi objasnis neke stvari zasto ti se IP podudara sa jos nekom osobom na forumu necu da imenujem. Znas ti. Pisi mi u pm/.

20Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 18th February 2017, 20:47

Kisame

Kisame
Genin
Genin

Prvo ja sam napisao njoj da zvoni na kapiju
Drugo ja sam na pisao da sam 3 km od kuce jer mnogo ruzan miris ima
I trece mozete da se napasete ***** i ti brano i ti Lawe i tek cu da ti ulazim u kucu kiss :* 
Pazio sam licno da mu ne ulazim u kucu jer sam vec imao takva iskustva 
I ja mogu da udjem u kucu jer znam gde mu je tajni prolaz jer sam video kad je ulazio gde je.. Tako da ono zakofava lice 

Zalim se na Lawa jer me nazvao kretenom u chatu.

I ako ce za ryo da me kazne nepravedno onda zelim da potrosim sav ryo na 100 smoke bombi, a ne da ovaj kupuje tehnike od 3000 za 1000 ryo, s mojim parama da pere pare haha

A i kad sam bio s Jumiveom isto smo bili u dvoristu, tacnije u jezeru i dvoristu, nemoj da izmisljate.. Cak sam ga zvao i na rp iz najbolje namere .. 
Niti sam upao u kucu niti sam ga napao, ovo je napad na mene i zato trazim kazne za obojicu zbog lazne uzbune, ako svi mogu svakoga lazno da optuze za nesto onda sta da kazem? Trazim da se sav ryo od coveka s kapom prebaci kod mene. FOND ZA FOKE KISAME yeeaaaaaaaaaaaaaaah

A cak i da sam napisao mahinalno da sam u kuci (a ne verujem) nigde nisam napisao da sam obio ili nesto lose uradio tako da se po rp ne racuna to, npr da sam u selu a napadnem u shinobi gradu nekoga, eto to je isti slucaj ako sam mahinalno uradio nesto, a nisam! A cujem kako je Law slikao nesto, pa nemam ja sine sta da brisem, posteniji sam od takvih 10

A i Law se zalio vec 2-3 puta na neke igrace, kao i neki igraci na njega, tako da procenite i po tome dal je kriv onaj s kapom ili onaj bez nje ..
Mislim i ti brano maltretiras Akia a ovde se mesas za nesto sto nisam uradio xDD 

I cak ako porusite sve argumente, ja mogu da kazem da je Marence rekao da moze da se upada u kucu i da se tu nista ne moze
Sve je popravljeno (jer imamo balavce od admina na forumu sta cu). Sto se tice upada ja ti tu nista ne mogu. Jer je to po rpu dozvoljeno jedino da zovnes u svom kampu pokiciju ili tako jnes
Tako da mogu i taj izgovor da imam, ali moji argumenti su sasvim dovoljni da strpam prevarante tamo gde pripadaju.. 
Ja napominjem da ne kazem nista da je Marko kriv ili nesto, on je dusa od coveka i uvek je tu za nas, nego kazem da je i pored toga sto ti je lepo objasnio normalnim recima ti nastavljas da se zalis na istu stvar i to bar da postoji nego bez veze pricas 

21Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 19th February 2017, 02:13

Guest

avatar
Guest

Žalbe Igrača  Screen11


Sada objasni zasto si mi oduzeo ice sword,mukom zaradjen..Kada ovde lepo pise DA SVAKA KLAN Tehnika ,a ja koliko znam u SVE TEHNIKE se ubrajaju i efekti.

22Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 19th February 2017, 11:47

Amaya Uzumaki

Amaya Uzumaki
Genin
Genin

Jest da me sad NE tice Ali moram da primetime da su skriveno tehnike tj uslovi za iste glupi...Skriveno tehnike Uchiha klana dovoljno je samo da si krvnici Uchiha I ubijao a za ostale skrivene tehnike treba d'umres da bi ih dobio

23Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 19th February 2017, 13:10

Hisai

Hisai
Admin
Admin

To jos nije promenjeno, jer jos neke stvari nisu dovrsene do kraja. To je bila prosla verzija sada sve te skrivene tehnike ce biti tesko da se dobiju.

24Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 19th February 2017, 13:23

Enui

Enui
Admin
Admin

Nije ti nista oduzeto Rei kao ni Lawu, skontao sam to posle ali me mrzelo da menjam. Inace pravilo je isto da se ne mogu uciti vise od jedne tehnike iz jedne klase zbog cega bih mogao da oduzmem tehniku ali je to moja greska sto nisam ranije video. Dakle jedna klasa=jedna tehnika. Ko se do sad nije pridrzavao ovoga neka zavrsi kako je poceo ali neka ne nastavlja sa tim.

25Žalbe Igrača  Empty Re: Žalbe Igrača 19th February 2017, 17:37

Souji Hakuoki Okita

Souji Hakuoki Okita
Genin
Genin

Čisto da naglasim da treba biti malo realan sa roleplayom i ne preterivati sa slučajnim susretima. Na neka vrlo prolazna mesta i ajde ali tipa Lelouch i Gambit - dva vukodlaka u sred nedodjije gde nema nigde nikog ? Otišao si prošetaš do ledene reke da se smrzneš ? Eto samo malo realnosti ili opisivanja razloga.

Takodje admini kada teme za putovanja podešavaju za roleplay (kao što je neko stavio da munja 5 daje 10xp) treba da otvore novu kategoriju. Tipa u munji 5 kategoriju : Sinajska Visoravan (lupam) i da podese za nju xp. Ovako cete kada zavrse morati da vratite na 2 xp. 

Poyy bitchas, ovo mi je omiljena tema sada xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum