Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Aizen vs Rju

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Aizen vs Rju Empty Aizen vs Rju 5th October 2016, 20:30

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

...

2Aizen vs Rju Empty Re: Aizen vs Rju 5th October 2016, 20:34

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Kockica xD

3Aizen vs Rju Empty Re: Aizen vs Rju 5th October 2016, 20:34

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

Član 'Aizen' je izvršio sledeću akciju : RP opcija


'Kockica' :
Aizen vs Rju Dice-5-md

4Aizen vs Rju Empty Re: Aizen vs Rju 5th October 2016, 20:35

Rju

Rju
Sanin
Sanin

ckica

5Aizen vs Rju Empty Re: Aizen vs Rju 5th October 2016, 20:35

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Rju' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Aizen vs Rju D04

6Aizen vs Rju Empty Re: Aizen vs Rju 5th October 2016, 21:22

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage



(Usao je u arenu nakon što su obojica završili svoje mečeve završili očekivano brzo)

Neka bude lepa borba (rekao je sa osmehom gledajuci ga u oci)
Srećno..! (nasmejao se i zapoceo borbu)

______________________________

Skrećem pogled sa tvojih oči. Udaljen sam od tebe 27 metara. Stvaram 5 klonova i rasporedjujemo se kruzno (centar si ti) ravnomjerno udaljeni jedni od drugih 3 metra. Klonovi koji napadaju shurikenima su sa moje leve strane dok klonovi koji napadaju chakra napadima su sa moje desne strane.

Prvo ce te napasti čopor vukova koji su odradili klonovi sa moje desne strane. Lv 180 zavijaju, trče vrlo ludi i brzi, dmg je 900.

Potom ce nakon tvog moguceg teleporta jedan moj klon sa leve strane baciti shurikene.Samo ih jedan sada baca.(drugi ce ih basniti kasnije) Dmg jednog shurikena je 460, njegov zagarantovani je 200. Ukupan dmg po 6 shurikena je 2760.

Mojim klonovima sa desne strane je ostalo po 3 slota (yay) . Očekivajuci tvoj brzi i ludi nacin izbagavanja oni ce poslati talas od 1500 dmg lv 300 sensor.

Preostalo klon  sa moje leve strane baca shurikene na tebe, zagarantovani i dmg su jednaki kao kod proslog klona. Ukupan je 1200.

Sva oruzja (regularna) koja imam ja, imaju i oni.

Cp-1050-150+100 =1000
Ep-850
Hp-800

(recunam vrednosti od odelo)

Aizen vs Rju Yhz633Q

________________________________________

Klon 1,2 (moja leva strana) :

Ep-80-10-10
Hp-75
Cp-200

Rekapitulacija im odmah nadodaje 100ch. Pre nego što bace 6 shurikena Rekapitulacija im prebacuje sposobnosti (100 na snagu i 400 na brzinu) dok odmah nakon sto bace oruzja ona im to vrace na kontrolu (isti je potez)

Aizen vs Rju IMgD1lX
Aizen vs Rju Qakj0jq


Zagarantovani je 200 po Shurikenu. Laido im je nadodao dmg.

______________________________________

Klon 3,4,5 (moja desna strana) :

Hp-75
Ep-80
Cp-200-60



Aizen vs Rju 3jb1jdl
Aizen vs Rju N5UjWO4



_______________________________________


Aizen vs Rju J36sSNu
Aizen vs Rju Rekapi11



//Eh boze xDD koliko bolestan post.

7Aizen vs Rju Empty Re: Aizen vs Rju 6th October 2016, 16:25

Rju

Rju
Sanin
Sanin

HP:1000-200 (od zagrantovanog tvojih klonova)
EP:1000-40
CP:1000-30
Senjutsu:1200 (jos ne vaze nova pravila)
U trenutku stvaranja tvojih klonova palim ms, +100 brzine, i jedan slot manje,zatim
Aizen vs Rju 510
Aizen vs Rju 2510
u trenutku kad tvoji desni klonovi rade znakove rukama ja bacam 3 shurikena na njih po jedan na svakog, zagrantovan je 100. Na mene ide samo njihov napad vukova a posto su unisteni od zagarantovanog nece napasti senzorom.
Aizen vs Rju IMgD1lX
Vukove izbegavam sa
Aizen vs Rju TPt7Uuo
i stajem iza tebe  na 10m ( u brojevim posto ih volis) tada tvoj klon baca shurikene a posto nema ovih sa senzorom tvoj drugi klon ce isto baciti shurikene ja se branim od shurikena sa
Aizen vs Rju GMOrKoo
Branim se od oba a potom bacam preostala dva shurikena koja zbog zagarantovanog od 100 unistavaju oba tvoja klona

8Aizen vs Rju Empty Re: Aizen vs Rju 6th October 2016, 18:17

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Rju je primio 1200dmg i time izgubio ovu borbu. Kako?

-U trenutku kada su 2 klona bacala shurikene (svaki po 6) shurikeni su imali po 460dmg, sto je ukupno 5520dmg. Kako?

-Uz pomoc Recapitulation klonovi su imali 400 brzine i 100 snage. Laido im na svaki napad oruzijem daje +dmg na svaki napad oruzijem u zavisnosti od toga kolika je njihova brzina. To je 410dmg. Magnet Release dodaje +50 dmg na svaki napad oruzijem koji je od metala. To je ukupno 460x12=5520dmg. Svaki shuriken ima zagarantovani dmg zbog brzine klonova koji su bacali te shurikene. Razlika u brzini izmedju Rjua i Aizenovih klonova je 200. 200:2=100. 100 dmg zagarantovano po shurikenu. 100x12=1200dmg. 

-S obzirom da Rju nije upotrebio nikakav defence (defence od 100 je bio dovoljan da neutralise citav zagarantovani od 1200dmg jer shurikeni napadaju jedan za drugim, svaki posebno, a s obzirom da je zagarantovani svakog od njih 100dmg defence od 100 neutralise citav zagarantovani od 1200) on je primio citav zagarantovani od 1200 dmg. 

-Takodje, nije imao nikakvu osnovu da iskoristi Fast Blocade, tako da se moze uzeti u obzir da je primio citav dmg shurikena koji je 5520dmg. Na kartici Fast Blocade jasno pise "Svojim macem se mozete odbraniti od necega sto protivnik baca na vas..." a Rju nije postavio karticu nikakvog maca, niti je oduzeo energiju kao da je koristio mac, tako da se moze reci da zapravo nije blokirao ni jedan shuriken. Takodje, energiju je pogresno oduzeo. Ima 100 snage sto znaci da mu se potrosnja energy za svaki napad koji iziskuje energy smanjuje za 100 (10 moze minimalno da trosi energy). Bacio je ukupno 5 shurikena sto je 50 energy. Iskoristio je Shunpo sto mu trosi 100 energy i Fast Blocade mu trosi 10 energy. 50+100+10=160 energy. On je oduzeo samo 40. 

-Takodje, Rju nije imao dovoljno slotova da uradi sve napade. S obzirom da su svi klonovi udaljeni jedni od drugih, da bi unistio 5 klonova mora baciti 5 shurikena, odvojeno, sto je 5 slotova. Preostala 3 slota on je iskoristio za Mangekyo, Shunpo i Fast Blocade, sto znaci da nije mogao da uradi sve ovo u jednom potezu.

-Borba je gotova, Aizen ide dalje.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum