Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Stepenice do kapije

+39
Zero
Tesharion
Jaden Katarn
Goku
Boruto Uzumaki
Kira
Ichigo Kurosaki
Aoba Yamashiro
Nagato Uzumaki
Itachi Uchiha
DeiDara
Tenshi
Kimimaro Kaguya
Aya Hyūga
Sabaku no Gaara
Kisame Hoshigaki
Hologram Pein
Kagetane Furuya
Shuu Furuya
Raizen
Izumi Nase
Ningyo
Kotetsu Endo
Marik
V.
Z.
Akatsuki Ousawa
Jumive
Rju
Corazon
Yahiko
Aizen
Klaus Mikaelson
Konsai
Zabuza Momochi
Obito Uchiha
Akio Kiyoshi
Keisuke
Dante Uchiha
43 posters

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down  Message [Page 14 of 15]

1Stepenice do kapije - Page 14 Empty Stepenice do kapije 21st November 2015, 20:33

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

First topic message reminder :

Dugacke stepenice koje vode ka jednoj od sporednih kapija sela.

Stepenice do kapije - Page 14 Katanagatari_background_woodcut_01


326Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 03:35

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:1000-100+50
EN:1000-100
CH:680+100


Katsuyu:
Hp:350
En:0
CH:470-300


Katči radi ovo na meni:

Stepenice do kapije - Page 14 5tzIpmb


Mila, bila si divna.

((Rekla joj je to uz osmeh, stojeći na njenoj glavi iznad vode koja se rasula svuda po terenu. Čučnula je i potapšala po glavi, uzevši joj to malo čakre što joj ostalo.))

Možeš da ideš.

Stepenice do kapije - Page 14 EVvqYvf

Stepenice do kapije - Page 14 JRHD8CQ

Stepenice do kapije - Page 14 A6oSaMq

(((Stvaram tri klona koji od trenutka stvaranja, dva trče iza od mene, jedan ka tebi spreman da te udari pesnicom)))

327Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 03:55

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Dante
H:500
E:1300
C:1410-50
SC:110-110
Kiryuu
H:500
E:500
C:270
Imam 900 brzine, 500 kontrole, 100 snage i preciznosti

Stepenice do kapije - Page 14 JRHD8CQ

(ozivljavam iluziju-pravim fizicki napad -bodlje se stvaraju oko mene i izlecu na sve strane dmg 300 ,2 slota-to ce zaustaviti klonove)

Stepenice do kapije - Page 14 M9tusy10



Genjutsu dmg 900
Stepenice do kapije - Page 14 5UCf6LA
Kopiram vodenu tehniku

Stepenice do kapije - Page 14 XM1vs8m

Osiguranje 
Stepenice do kapije - Page 14 U7hiNeU

328Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 14:29

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:950+50
EN:900
CH:770-400-50-50


Stepenice do kapije - Page 14 DZhbGZE
Stepenice do kapije - Page 14 AjEJMWW

Dalje neće moći. Prvi klon jbg crko, druga dva klona iza mene nope. Rastali su se, jedan je otišo ukoso levo, ovaj ukoso desno. Oni nam mašu s osmehom na licu, na istoj udaljenosti od mene ko što smo ti i ja. Tako da se ja nalazim u sredini.

Stepenice do kapije - Page 14 100lv_zps7aa9cfdd

Ima ih dosta. S obzirom da mogu da stanuju više ljudi na terenu, a idu samo ka tebi i to sa više strana (tj. i s tvoje leve i desne), ne samo od napred. Zbog Nen lanaca imam slot više na uzumaki.

329Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 14:50

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Dante
H:500
E:1300-10
C:1360-1030

Kiryuu
H:500
E:500
C:270
Imam 900 brzine, 500 kontrole, 100 snage i preciznosti

(zamahom maca oko sebe odbijam sve tvoje lance)
Stepenice do kapije - Page 14 Ln170nQ

Zavrsavajmo polako

Stepenice do kapije - Page 14 4QSUeyn

Kamui!

Stepenice do kapije - Page 14 SD1RvuA
Stepenice do kapije - Page 14 NXfqjqS

330Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 15:18

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

H:1000
E:500
C:1500

Dotrcava ka stepenicama i primetivsi ogromnu eksploziju..videvsi kako Marik takodje trci ka selu povika..


Penji se!
(Marik potrca i pope se na Elijaha)


Stepenice do kapije - Page 14 SfktOLG
Elijah siri krila i polece visoko gore iznad eksplozije i kruzi oko terena..

Elijah 
H:600-100
E:600
C:600

331Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 19:58

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:1000-450+50
EN:900
CH:0



(((Izbacujem svu čakru iz sebe tako da na mene ne deluje genjutsu. Potom koristim čakru iz seal-a za Rashomon.)))

Stepenice do kapije - Page 14 2Cvnr8V

Stepenice do kapije - Page 14 ES5gmV3

Stepenice do kapije - Page 14 IRcGM5R


(((Eksplozija se desila dovoljno blizu da i tebe zahvata.)))

332Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 20:53

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Dante
H:500
E:1290-10
C:330-120

Kiryuu
H:500
E:500
C:270


Imam 700 brzine, 500 kontrole, 100 snage i preciznosti
Postavljam mac i drzim na distanci eksploziju koja bi da me proguta.
Stepenice do kapije - Page 14 Ln170nQ

Stepenice do kapije - Page 14 C5ff6010
Stepenice do kapije - Page 14 T0Coe8c
Stepenice do kapije - Page 14 M9tusy10
dmg 1200


(Kada dmg krece na tebe ti ces dobiti 1000 chakre koja te sleduje od vodene tehnike od pre 3 poteza)

333Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 9th January 2017, 18:39

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:600
EN:900
CH:1000-700-90
sage ch: +50+10



Stepenice do kapije - Page 14 DZhbGZE

Stepenice do kapije - Page 14 9hUgUU1

Stepenice do kapije - Page 14 GiDTtl0

334Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 9th January 2017, 18:55

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Dante
H:500
E:1280
C:210-90

Kiryuu
H:500
E:500
C:270


Imam 800 brzine,600 kontrole, 200 snage i preciznosti
[size=31](stvara se okolo zastita)[/size]
Stepenice do kapije - Page 14 OwOImtf
Nemam izbora do ovako da ugasim emocije...
[size=31](stavlja masku)[/size]
[size=31]Stepenice do kapije - Page 14 Otmc1w10[/size]
[size=31]Stepenice do kapije - Page 14 M9tusy10[/size]

[size=31]Genjutsu dmg 1200[/size]
[size=31](prema pravilima ovaj katon efekat ne utice na genjutsu)[/size]

335Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 9th January 2017, 19:31

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:600
EN:900
CH:210-80
sage ch: 120-120


(((Ušla sam u sage mod)))


[center]Stepenice do kapije - Page 14 DZhbGZE


((Vetar nije menjao pravac. Opustošeni predeo na kom su se borili izgledao je jednako isto kao i do malopre. Jedino što se promenilo jeste njegov pogled kao i spoznaja da je će uskoro biti gotovo. Maska koja mu se pojavila na licu joj je bila poznata. Podsetilo ju je na period kada ju je prvi put videla, dok su još uvek bili na istoj strani. Šta je drugo mogla da uradi? Može da se odupire još malo, ali je svesno znala da od toga nema vajde, bar ne na duže staze.))


Žao mi je...


((Rekla je to, mislivši ne samo na Dantea ispred nje, činjenicu da se nije uspela pokazati, nego i na selo, na sve članove koji zavise od ishoda ove borbe, tako i na pojedine koje... odmahnula je glavom pre nego što joj se ta misao završila. Spustila je pogled ka zemlji ispred sebe.))


336Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 10th January 2017, 17:59

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage



Dante


H:500

E:1290

C:120-30+200



(Prikuplja chakru. Predeo se menja, a neka iskrivljena realnost i ono zversko isplivava na povrsinu. Uskoro sve ce biti gotovo kao da nista nije ni bilo...Moc se skuplja u njemu i on ceka da sat otkuca, barijera pukne i zavrsi se sve kao sto je pisano.)

337Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 11th January 2017, 10:25

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:600
EN:900
CH:130+50


(((Ok)))

338Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 11th January 2017, 13:38

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage










Dante




H:500
E:1290-40
C:290-120
SC:+60

( Ponovo jak genjutsu, sada je konacno gotovo i ona idilicna tisina  koja je i pored svog razora vladala za vreme bitke u potpunosti biva narusena. Vatrena barijera popusta i bivsi i sadasnj lider Konohe stoje naspram drugog. Dante daje malo svecanosti celom trenutku, obuzdava svu silu u sebi i demona maske. Duhovi proslosti obavijaju kapiju, polurazoreno selo, krike nekih drugih bitki u blizini nanosi vetar.  Vreme je. Ovo selo je bilo njegov novi propali pocetak, rado pamtljivih i isto tako prepun momenata koje bi izbrisao. Svet je djavolski splet dobrog i loseg koji uvek nudi gorci ukus od ciste zlobe jer je prozet nadom i tako Konoha danas plamti kao zrtveno jagnje, za bolje sutra, za neki bolji svet u Danteovim mislima. )

(Sharingan sinu i Dante izvuce pistolje,. Nije govorio , samo klimnu glavom, nasmesi se samo za sebe pod maskom i dva hitca uputi ka njenom srcu)



Stepenice do kapije - Page 14 M9tusy10
*dmg 900

Stepenice do kapije - Page 14 OwOImtf
Stepenice do kapije - Page 14 875a0710
Stepenice do kapije - Page 14 Ebonz10

*Dva metka po 700 dmg svaki, zagarantovano od svakog po 350



Stepenice do kapije - Page 14 818



(I ponovo blaga kisa, koju svaki jaci muzicki ton okoline  vodi do pljuska...)

339Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 12th January 2017, 02:19

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:0
EN:900
CH:0

((Samo izbacujem svu čakru jelte jer ovaj genjutsu izgleda nije živ, nije jedini hahhaha))




Sve što se moglo čuti u narednim trenucima bilo je blago zujanje. Nije čula pucanj pištolja usmerenog ka njoj, ni zvuk borbe u pozadini, kao ni vetar. Kada je tačno prestao da duva? Oštar bol koji je na samom početku osetila, jenjavao je, skoro da je potpuno iščezao. Vidokrug joj se izokrenuo i sada je mogla da vidi samo sivo nebo iznad sebe. Kap kiše pala joj je na obraz i spustila se pored uha. Spremao se pljusak. Taman. Ništa se neće videti.

Ponekad mi je žao što nisam stigla da vidim nešto malo više od Konohe. U suštini je isto i ovde i tamo, kakve veze ima. E jedino što neću biti tu da vidim taj čuveni rat.

Sve mi se nešto čini da sam prošla bolje od vas.




340Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 12th January 2017, 02:39

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Osmatra Byakuganom okolo, potom prebacuje Izumino pa svoje telo u kamui i ostavlja amaterasu da grize ostatak sela)

341Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 13th January 2017, 16:58

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Stvara se sa Ichigom,sa unutrasnje strane zadnje kapije)

Stepenice do kapije - Page 14 Kamui_10

(Vatra je gorela,paleci okolinu,i sireci se sve vise...nikoga nije bilo pred njima,Dante i Izumi bese nestali,a dalje u pozadini su se culi panicni krici ljudi iz sela)

(Napravi lagani pokret ruke,i Susanoo povuce veliku crtu,praveci rov,i time sprecavajuci dalje sirenje vatre...)

Stepenice do kapije - Page 14 Nzmfmx10

Ichigo,kad ovde zavrsimo moramo dalje,imamo jos posla...
(Rece,gledajuci polu-namrsteno ka mestu nekadasnje borbe...)

Kamui!
Stepenice do kapije - Page 14 Kamuii10

(Crna vatra bese postepeno nestajala,a oni nastavise dalje...)

342Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 13th January 2017, 17:30

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage




(laganim hodom Kazekage dolazi do kapije,oko njega je sve bilo unisteno,nekada prelepo selo sakriveno u liscu sada je bilo u rusevinama,strah i panika su se sirili vazduhom,seljani su trcali naokolo ne znajuci sta da rade sa svojim zivotima.Video je Shanina nekadasnje Konohe Obita i mladog samuraja Ichiga)
Vas dvojica,okupite sve stanovnike Konohe,moramo brzo otici odavde u Sunu.Ovde nismo na sigurnom,pozurite nemamo vremena za gubljenje!
Stepenice do kapije - Page 14 Gaara-Screencap-suna-no-gaara-23271697-400-225
(rece skoro vikavsi na njih nemajuci vremena da im objasnjava detalje)

343Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 13th January 2017, 17:40

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

(Stvorivši se na kapiji sa Obitom velika kreatura napravi veliku liniju i Obitoo usisa crnu vatru.)

Nadam se da niko nije umro od ovoga.

(Reče tiho jedva čujno, a u glasu mu se mogla osetiti tuga.)

Kazekage.. Šta ćete vi ovde?

Stepenice do kapije - Page 14 Latest?cb=20120327185641&path-prefix=en

(Uozbilji se i upita ninju koji je dolazio,a onda nestade po njegovoj naredbi ne sačekavši njegov odgovor.)

344Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 13th January 2017, 18:06

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Stigao je znaci...)

(Pomisli,primetivsi Kazekage-a kako im se lagano priblizava)

Zabuza je,vidim dostavio poruku,hvala na dolasku...

...ovde smo zavrsili,imamo dalje posla,ukljucujuci i pomenutu evakuaciju...

(Zatim se,zajedno sa Ichigom,uputi trcecim korakom,u pravcu glavne kapije)

345Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 13th January 2017, 19:43

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

(Vraća se posle nekog vremena.)

Urađeno je Kazekage.

(Reče gledajući ka ljudima koji pristižu.)

Ti preuzimaš komandu.

346Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 13th January 2017, 20:20

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

*Sa Bouvijem na ramenu pojavljuje se na stepenicama blizu Gare*


Stvarno, stalno si u pokretu. Jesam ja Šanin i sve, ali ako ovako nastaviš mrzeće me da obavljam dužnosti.


Ovo stvarno ne izgleda baš lepo. Šta se sve ovde dešavalo?

347Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 13th January 2017, 20:46

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

U ovakvim vremenima,moram biti Corazone..
Stepenice do kapije - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcRds_d97fdBabTE5Z2Zkmq3WlVk5Jt4Kkb5XG__DkbjaMF1N_SN
(ozbiljno rece a zatim se okrene put seljana i nindzi koji su pristizali)
Moramo ih zastiti ,ako dodje do napada..Corazone ides na kraju kolone pridruzice ti se uskoro Obito rekao je da ima nesto da zavrsi,Ichigo ide samnom..Trebace nam dva dana da stignemo do Sune,potrajace..
(gledajuci iza uzdahne i rece)
Krenimo.

/Sve nindze koje su u Konohi sada idu u Sunu ,kao i npcevi,posto  bi nam mnogo vremena trebalo da i oni postaju postace samo u selu peska..Trebace nam par sati po rpu kako bi stigli na kapiju Sune../

348Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 16th January 2017, 02:24

Nandaro Senju

Nandaro Senju
Academy student
Academy student




(Dugo je proslo, nije se nadao da ce selo zateci u rusevinama i nedogorelom plamenu.
Docekali su ga cudni pogledi mestana i vrelina koju je vetar nosio ka njemu.
Nastavio je napred gazeci pepeo i pustos...)

Stepenice do kapije - Page 14 200




349Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 16th January 2017, 02:37

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Stepenice do kapije - Page 14 Devil11


(Posle kratkog odsustva ponovo je pred kapijama Konohe, Aizen je i dalje bio u njegovom drustvu. Ugledao je shinobija koji se probijao kroz ostatke nekadasnjih zidina i odmah ga pozna.)

Nandaro!
(Povisi glas ne bi li mu privukao paznju, a potom i krenu ka njemu. Bio je odusevljen sto ga ponovo vidi, drago mu je sto je prihvatio njegovu molbu i konacno posao u zemlje Shinobi grada. Secao se njihovog detinjstva u dolini snega i svih onih srecnih i tuznih prica koje ih vezu)


Zaista si tu...
(rece kada je vec bio sasvim blizu. Dugo nije bio tako odusevljen i bilo to jedino svetlo u tom razorenom i sivom predelu)

350Stepenice do kapije - Page 14 Empty Re: Stepenice do kapije 16th January 2017, 02:56

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Nije bilo vazduha tog jutra ili se makar tako Aizenu činilo. Nezamisliv bol gubitka ga je stegao u grudima. Želeo je izaći, privesti ruci koja svemu sudi počinioce takvog razaranja i nemilosti. Bol.


U trenutku kada su se pojavili i Aizen već video zidove polu srušene telo mu je izbledelo i nalazio se na vrhu tih ruševina sledećeg trenutka. Jecaji u daljini, gorenje tračaka crnog pramena na ponekim mestima. Konvoji stanovništva koje napušta selo u očaju. Konoha beše pala.

Stepenice do kapije - Page 14 16572511

Zmajevi od vatre videše se u daljini na mestu gde je nekada bila hokage zgrada. Nestao je zatim i uputio se u tom pravcu.

Sunce beše i dalje skriveno iza oblaka koji se crveniše predosećajući sudbinu neprijatelja Konohe.

Konoha beše pala.




Sponsored content



Back to top  Message [Page 14 of 15]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Similar topics

-

» Stepenice do kapije

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum