Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Stepenice do kapije

+39
Zero
Tesharion
Jaden Katarn
Goku
Boruto Uzumaki
Kira
Ichigo Kurosaki
Aoba Yamashiro
Nagato Uzumaki
Itachi Uchiha
DeiDara
Tenshi
Kimimaro Kaguya
Aya Hyūga
Sabaku no Gaara
Kisame Hoshigaki
Hologram Pein
Kagetane Furuya
Shuu Furuya
Raizen
Izumi Nase
Ningyo
Kotetsu Endo
Marik
V.
Z.
Akatsuki Ousawa
Jumive
Rju
Corazon
Yahiko
Aizen
Klaus Mikaelson
Konsai
Zabuza Momochi
Obito Uchiha
Akio Kiyoshi
Keisuke
Dante Uchiha
43 posters

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Message [Page 11 of 15]

1Stepenice do kapije - Page 11 Empty Stepenice do kapije 21st November 2015, 20:33

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

First topic message reminder :

Dugacke stepenice koje vode ka jednoj od sporednih kapija sela.

Stepenice do kapije - Page 11 Katanagatari_background_woodcut_01


251Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd January 2017, 18:44

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Pozuri Dante..
Stepenice do kapije - Page 11 Tumblr_m5oy83nQ5O1r0ljoto1_r2_500
(potom videvsi kako se Jounin sela lista priblizava i kleknu pred njim samo se nasmeja i rece)
Hvala na ukazanom postovanju,ali morate da odete odavde,idi pomozi svom onesvescenom prijatelju.
(pokaza ka Orochimaruu koji se onesvestio a zatim pokaza rukom Nagatu da ide )

252Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd January 2017, 19:22

Nagato Uzumaki

Nagato Uzumaki
Jounin
Jounin

Saslusa blage reci kazekagea dok mu je to kovorio Nagato podize glavu i klimu lagano.


Onda lagano ustade i otrese prasinu sa svoih kolena okrenu se ka orochimaru i polako mu pridje podize ga na svoja ramena i prosapta mu *Ako bilo sta pokusas necu se ustrucavati da te ubijem*

Neverovatnom brzinom nagato se pojavljuje na kapiji i rece Itachiu*pripazi za na njega * a onda se vrati kod Zeroa i Teshariona.

253Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd January 2017, 19:51

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

*Pojavljuje se daleko od trenutne borb na jednom drvetu zajedno sa Bouvijem na ramenu*


Konoha. Zaboravio sam kako izgleda skoro, a gle sad ovo, najveći šinobi, Dante Uchiha se vratio. Ili, da li je uopšte i odlazio negde?

Gara, kada sam video da te nema u selu, iskreno sam se zabrinuo. Kazekage ne napušta selo osim ako nije nešto ozbiljno u pitanju, a izgleda da se ovde ozbiljne stvari dešavaju.


Ičigo. Njega se takođe sećam. Samo ne vidim Aizena koji mi nikada nije odgovorio na moj predlog.


Stepenice do kapije - Page 11 D7eb47c50f04c3cefeb057276365b576





254Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd January 2017, 20:02

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

I ti si znaci tu..
(okrene se prema obliznjem drvetu gde je stajao Shanin Sune -Corazon)
Nisam hteo da te zamaram,svojim licnim problemima iz proslosti..
(ozbiljno rece  ne skretajuci pogled sa borbe koja se privodila kraju)

255Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd January 2017, 20:57

Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
Jounin
Jounin

Nagato mu spusti orochimarua i rece da se pobrine za njega...
Potom ugleda kazekagea i jos jednog sinobija koji je stajao na drvetu,nije hteo da sidje dole vec je ostao da sedi i posmatra situaciju odozgo...
*Ne znam zasto je kazekage tu...
takodje onaj lik na drvetu izgleda zastrasujuce,sta li ce se sada dogoditi...


Stepenice do kapije - Page 11 Tumblr_n35w6jAgC21rogrg0o4_500

256Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd January 2017, 22:14

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

Stepenice do kapije - Page 11 794320__horse-rider_p
(Dolazi jasuci na Elijahu)

(Dok se u vetru koji je tada snasno duvao noseci oko sebe sve na sta je nailazio,krv se osecala svuda)
Mislim da imam resenje za sve vase probleme
(Tiho se nasmeja,a ispod velikog sesira su se mogli videti samo ostri zubi sa kojih je kapala krv)
Kao sto znate ja sam Niklaus Mikaelson,vampir...i planiram da napravim jos osoba nalik meni
Zato bez dalje rasprave mozemo odmah poceti...boricu se sa svakim od vas ili posebno ili kako god..to prepustam vama
Nek istupi prvi..

Stepenice do kapije - Page 11 19c93f196af2cea826a53a1f8b57864c1931afc6_hq



Stepenice do kapije - Page 11 RQ12UcV
H:1000
E:500
C:1000-300

257Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 00:34

Kisuke Urahara

Kisuke Urahara
Jounin
Jounin

(Hodao je lagano izmoren naletima februarskog vetra 4. godine nove ere. Odeca mu bese prasnjava od dugog puta , ponegdje i poderana.)

Oooo dobar vam dan dobri ljudi.. (rece nasmijan upucen ka Gaari ne shvatajuci titule prisutnih ninji)

(Nosio je oko vrata zavezanu kutiju i pridrzavao je rukama punu pica te bese ocigledno da je nekakav trgovac)

(Dosao je ispred Gaare i ponudio ga picem okrecuci se trazeci potencijalne musterije)
Stepenice do kapije - Page 11 3779521-9637552992

258Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 00:40

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Gara, od šinobija prisutnih ovde, ne deluje mi da ima njih mnogo koji te poštuju.

*Okreće se ka Klausu*

Stepenice do kapije - Page 11 288038

Možda bi voleo da se pobiješ sa mnom? Ti imaš konja, ja psa. Zvuči fer, zar ne?


259Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 00:56

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Smireno Corazone,nece on nista uraditi..
(rece smireno gledajuci u Klausa i njegovog konja)
Blood release,lepo Mikalelson..
(rece a zatim se okrene prema neponatom trgovcu koji ga je ponudio nekom vrstom caja)
Nisam zainteresovan..(nasmeja se i dobaci mu 1000 ryo,cisto da bi ga ostavio na miru)
Da se predstavis , ne bi bilo na odmet..
Stepenice do kapije - Page 11 Tumblr_lp90xmbfwn1qmmhnro1_500


260Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 01:12

Kisuke Urahara

Kisuke Urahara
Jounin
Jounin

Aaaaa hvala vam gospodinee.. Moje ime nije bitno (nasmesio se i krenuo ka Corazonu nudeci njega sada caj ignorisajuci napetost situacije )

261Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 01:16

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

*Baca mu 800 ryo sa drveta*


Može, obožavam dobar čaj, ali kasnije. Ko si ti uopšte?

*Pogledom odmerava naizgled pijanog trgovca i Klausa na konju*




Last edited by Corazon on 3rd January 2017, 02:00; edited 2 times in total

262Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 01:40

Kisuke Urahara

Kisuke Urahara
Jounin
Jounin

(Uzeo je novac halapljivo) U redu u reduu..
(Potrcao je sada do Nagata nudeci pice nasmejan)

263Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 09:23

Nagato Uzumaki

Nagato Uzumaki
Jounin
Jounin

Dok je sjedio na kapiji dolazilo je sve vise i vise sinobija bili su sa ogromnom kolicinom cakre

Na jednom pored njega dodje neki ninja nagato je po velicini cakre shvatio da jenon jonin onda pomisli*Hmmmm ........ stali on hoce valjda nije dosao da se borimo*

Ali on mu je nudio samo pice to je sve Nagato ga pogleda i osmehnu se *Izvini meni nije do picia  .....*
Posle toga sumoran pogled prekri njegovo lice i Nagato pogleda prema barijeri misleci (ova borba je vec trebala biti zavrsena sta se dogadja?....)

Onda se ustade i baci pogled ka Itachiu koji je cuvao orochimarua kada je vidio da je sve dobro ponovo sjede i nastavi gledati borbu.

264Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 12:18

Kisuke Urahara

Kisuke Urahara
Jounin
Jounin

( osecas ti govno moje bez sensora upaljenog)

Ohoho ok ako vam se ne pije (nasmejao se i krenuo sada ka Orochimaruu videvsi ga povredjenog nudeci mu okrepljenje)

Evo popij bice ti bolje (rece sa osmehom nezno nakon sto je prisao)

265Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 12:27

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

Ugledavsi nepoznatog lika i kako mu govori da popije to da mu bude bolje odbio je ne znajuci sta je unutra te je mahnuo rukama tamo vamo u znaku da ne zeli to

266Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 12:32

Kisuke Urahara

Kisuke Urahara
Jounin
Jounin

Steta.. (Izlecio bi te u sekundi) Hocete vi mozda ?

(Prisao je Tesharionu i bese ga malo strah od njegovih buba)

267Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 12:36

Tesharion

Tesharion
Genin
Genin

Naravno, ali nemam para Razz
Dobro bi mi doslo osvezenje....

268Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 12:41

Kisuke Urahara

Kisuke Urahara
Jounin
Jounin

(
Strasljivo je pruzio soljicu sa cajem bojeci se buba)

Kazekage je platio za sve.. (Rece te bese ocigledno da je znao njegovu titulu od pocetka)

269Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 14:07

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

(Videvši da dim počinje da kruži oko terena aktivira senzor.)

Stepenice do kapije - Page 11 3Q7r2l4

Obito pazi možda je dim otrovan.. (Povika, a onda se zakašlja, vec vidno umoran, zbog udahnitog dima i posla poslednji napad ka Dante-u.)

Stepenice do kapije - Page 11 C9pFC3Y

HP:1250-50=1200
EP:1040
CP:60-60=0

/Napad delim na 3 dela jedan od 150 i dva od 200. Obito neće biti povređen ovim./ 



Last edited by Ichigo Kurosaki on 3rd January 2017, 14:28; edited 1 time in total

270Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 14:14

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin



H:1000
E:500
C:800

Ninja sela lista!!
Vas je vise,ali ja sam Prvobitni vampir...ja ne mogu biti ubijen
Zato vam mogu obecati da ce vas kraj biti spektakularan!
Hahahahaha aa sada trik od mog starog prijatelja..(Uze 2 novcica i baci ih na zemlju)
Ko god pokupi ovaj novcic..nastavlja da zivi
Da vidimo ko je spreman da stane uz mene!

Stepenice do kapije - Page 11 Latest?cb=20100121175914

271Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 14:16

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Dim je poceo da zahvata sve vecu zapreminu po terenu,i vidljivost je bila sve manja)

Da...veoma je moguce...(Rece Ichigu,i sklopi ruke paleci sensor)

Stepenice do kapije - Page 11 3Q7r2l4

(U sekundi oseti da je Dante ispod njega,i u momentu kada je krenuo da ga uhvati,i odvuce u zemlju,brzo nestade u oblaku dima,ostavljajuci za sobom tup udarac drveta o tlo)

Stepenice do kapije - Page 11 JHxg0mG

(Nakon zamene,skoci na 10-tak metara od mesta gde je Dante izasao...)



HP-1050
EN-750
CH-110-30-30

(Gasim ms)

272Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 14:19

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

Cuvsi sta Klaus prica odgurnu se od Itachia (Gurnuo bi ga malo vise od njega)te bi poceo hodati do Klausa dok bi iz Orochimarua tekla krv svugda i dok mu je jedno oko bilo zatvoreno bacio je blagi smesak na lice te je stao ispred klausa i kleknuo na noge jer nije mogao vise stajati i pruza desnu ruku i uzima novcic i stiska ruku u kome je novcic

273Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 14:45

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Stepenice do kapije - Page 11 3e1e40b5db8de94d794e13c29e629491

H:400-50
H:1300
C:410-290

Imam 800 brzine i 500 kontrole


(Posto se Obito izbegne, zemlja za njim puca i dzinovska kreatura pravi krater probijajuci se na povrsinu i pravi krug oko sebe ogormnim macem oblozenim amaterasu-om)

1100 je dmg napada, ide zamah seleva na desno pa ce po trenutnoj situaciji najpre naici na obita, pa potom na ichiga

Stepenice do kapije - Page 11 2f559e10
Stepenice do kapije - Page 11 28qu2i10
Stepenice do kapije - Page 11 Bvz65m12


Gotovo je...

(Zapali cigaretu pustajuci susanooa da zavrsi posao)

Stepenice do kapije - Page 11 Devil_may_cry___dante_3_by_theflamedude-d4bkjrf

274Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 14:50

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Klause,ove pretnje mi polako idu na zivce..
(rece polako ustajuci brisuci prasinu sa sebe)
Ja koliko znam ti si napustio Konohu,a sada dolazis ovamo i pretis svima ukljucujuci Kazekagea i Shanina sela peska?Pa to ti nije veoma pametno.
(zatim pogleda prema nindzi iz Konohe koji se previse uplasio Klausa i otisao do njega kao pas koji moli za zivot)
Bedno..
(rece dok je pesak iz cupa kretao ka Klausu i Orochimaruu)
Stepenice do kapije - Page 11 Tumblr_static_tumblr_static__640

Stepenice do kapije - Page 11 JDV0YVS


He:1000
En:1000
Ch:1000-30>970

275Stepenice do kapije - Page 11 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 14:59

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

*prati Danteove i Garine pokrete spreman svakog časa da uskoči u centar dešavanja pored barijere kako bi sprečio bilo kakav napad na kazekagea*


Kada je Dante postao ovako brz?




Sponsored content



Back to top  Message [Page 11 of 15]

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Similar topics

-

» Stepenice do kapije

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum