Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Stepenice do kapije

+39
Zero
Tesharion
Jaden Katarn
Goku
Boruto Uzumaki
Kira
Ichigo Kurosaki
Aoba Yamashiro
Nagato Uzumaki
Itachi Uchiha
DeiDara
Tenshi
Kimimaro Kaguya
Aya Hyūga
Sabaku no Gaara
Kisame Hoshigaki
Hologram Pein
Kagetane Furuya
Shuu Furuya
Raizen
Izumi Nase
Ningyo
Kotetsu Endo
Marik
V.
Z.
Akatsuki Ousawa
Jumive
Rju
Corazon
Yahiko
Aizen
Klaus Mikaelson
Konsai
Zabuza Momochi
Obito Uchiha
Akio Kiyoshi
Keisuke
Dante Uchiha
43 posters

Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down  Message [Page 7 of 15]

1Stepenice do kapije - Page 7 Empty Stepenice do kapije 21st November 2015, 20:33

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

First topic message reminder :

Dugacke stepenice koje vode ka jednoj od sporednih kapija sela.

Stepenice do kapije - Page 7 Katanagatari_background_woodcut_01


151Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 20th November 2016, 16:05

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(ulazi)

152Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 21st November 2016, 14:17

DeiDara

DeiDara
Academy student
Academy student

DeiDara se krece ka kapiji i pita cuvare za ulazak u selo.

153Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 21st November 2016, 14:27

Hologram Pein

Hologram Pein
Admin
Admin

Udji.(Rekose,i kapija se otvori) 

154Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd November 2016, 23:23

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Stajao je,prekrstenih ruku,naslonjen na zid,cekajuci nekog.Iako je bilo 2 ujutru,skoro ceo prostor bese osvetljen mesecinom.Upusten u svoje misli,nemo se zagleda u tu sablasno-sjajnu masu,kad se odjednom pojavise Itachi,Aya i Nagato)


Stepenice do kapije - Page 7 Anime_10


Yo...(Rece lezerno,mahnuvsi rukom,a zatim ih uputi u detalje predstojece misije)...Pitanja?




(Ovo se desava posle ceremonije za drugog Hokagea)



Last edited by Obito Uchiha on 24th November 2016, 21:21; edited 1 time in total

155Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd November 2016, 23:59

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

*S obzirom na to da je Obito vrlo brzo presao na objasnjavanje konkretnih detalja misije, Aya je pokušala da ih sto pre zapamti. Medjutim, iako je slusala njegovu pricu, njen pogled beše uprt visoko ka nebu - ka mesecu, koji je jako obasjavao celu kapiju, ukljcujuci i njih. Ucinilo joj se da je odlutala samo na trenutak, ali kada se povrati zacu kako Obito postavlja pitanje za kraj. U tom momentu to je bilo jedino cega se secala, od cele njegove price. Blago je odmahnula glavom, a potom pogledala u Nagata molecivim pogledom, nadajuci se da ce joj procitati misli i pitati ga da misiju ponovi jos jednom.*

156Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 24th November 2016, 21:14

Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
Jounin
Jounin

Stigao je kod kapije ,gde su ga cekali aya,obito i nagato.
Ubrzo posle toga Obito je poceo da deli instrukcije.

Stepenice do kapije - Page 7 9k=



Last edited by Itachi Uchiha on 24th November 2016, 21:24; edited 1 time in total

157Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 24th November 2016, 21:16

Nagato Uzumaki

Nagato Uzumaki
Jounin
Jounin

Lutao je u svojim mislima pomalo izmoren od sparinga ali uvek spreman za borbu kada ga je aya pogledala on joj stavi beli cvet za uho i obrati se svima*Ovako ovaj trenutak smo svi cekali iza ove kapije cekaju nas brojne opasnosti ljudi verujem u vasvas *Dok je ovo govorio u glavi mu je stojala slika njegovog prijatelja mosukea potom izvadio iz maice malu ogrlicu poljubi je i podize ruku ka nebu i rece mosuke danas cu se boriti i do smrti kao treba da zastitim prijatelje onda vrati ogrlicu izvadi kuticu sa cigarama i zaplai jednu.

158Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 24th November 2016, 21:40

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

Hm!...(Pa...izgledaju azurno...)(Pomisli,gledajuci ih svo troje)


Stepenice do kapije - Page 7 Tobi_s11


Posto vidim da nema pitanja,krenimo...(Rece,a zatim se svi zaputise van kapije)

159Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd December 2016, 14:42

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


/Ovo se dešava posle ceremonije prodlašavanja drugog hokagea./

(Koračao je ka kapiji, a zatim stao i naslonio se na jedno krilo kapije čekajući nekoga.)

Nije se valjda uspavao.

(Reče tiho gledajući ka nebu dok mu je jutarnji povetarac lelujao njegovu narandjastu predivnu kosu.)

Stepenice do kapije - Page 7 200

160Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd December 2016, 20:40

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Pojavljuje se uz vetar koji je duvao toliko jako
da je unistio frizuru i Ichigu i samom sebi...)

Oprosti sto kasnim! Moramo da pozurimo!
Ovo moze biti veliki problem,ali nadajmo se da ce sve biti u redu,krenimo odmah.

(Zatim zastade,setio se da je nesto zaboravio...)

Hm? Gde je Kira ? Rekla je da zeli da podje kako bi videla ovaj posao.Mozda cak i postane jednog dana policajac.
Ma da pustimo tu pricu...Ispricacu ti detalje misije dok
ne dodje...

161Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd December 2016, 20:45

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Dok je stojao naslonjen na kapiji počeo je da duva strašno jak vetar, a iz vrtloga se pojavi Aoba.)

Čoveče upropastio si mi frizuru.

(Reče dok je pokušavao da namesti frizuru.)

Ko je Kira? Još neko ide sa nama?

(Upita Aobu koji se spremao da mu objasni detalje misije.)

162Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd December 2016, 20:58

Kira

Kira
Cunin
Cunin

(Žurno se pela stepenicama videvši da je već čekaju i brzim pogledom prelete preko dvojice budućih saputnika. Kada se popela, instinktivno zavuče ruke u džepove i posegnu za upaljačem i paklom, ali ih izvuče prazne setivši se opaske jednog od nindži sa ceremonije. Priđe oprezno obojici i pruži ruku prvo jednom, a potom i drugom.)

Kira, drago mi je.

163Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd December 2016, 21:14

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Znamo se vec Kira,ali dobro evo sada neka je i zvanicno.
Ja sam Aoba.Drago mi je da smo se upoznali.

(Pokusao je da bude sto pristojniji,a i nadao se da Kira nece zapaliti cigaru.)

Ovako misija je poprilicno glupava...ipak zatvor sela lisca nije toliko siguran koliko ljudi pricaju.Desava se da nekad neko pobegne sto se i dogodilo dok smo bili neobazrivi tokom ceremonije.
Jedan ninja je pobegao iz sela.Ne znamo tacno mesto gde se uputio,ali za sada znamo gdese nalazi.Moje ninje su se uputile za njim samo kako bi mi javili lokaciju.
Idemo u Vatru 3,budite oprezni i uvek uz mene.Ipak sam ja odgovoran za oboje.
Kao Sef Policije ova misija zvanicno pocinje.Upalicu senzor za svaki slucaj da ne bude problema.
Ako nema pitanja idemo !

(Doletela je crna ptica i sletela na njegovu ruku.
Hm tako znaci...precutao je sta je pisalo u skrolu i krenuo...)

Stepenice do kapije - Page 7 34337

164Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd December 2016, 21:18

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Pruzio je ruku Kiri u znak pozdrava.)

Drago mi je, Ichigo.

(Reče i poče da sluša Aobu koji je pricao detalje o misiji, a zatim se lagano uputio za njim.)

165Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 2nd December 2016, 21:22

Kira

Kira
Cunin
Cunin

(Saslušala je pažljivo detalje misije i potvrdno klimnula glavom ka Aobi. Delovalo joj je kao da je nešto prećutao. Misija sigurno nije bila toliko lagana, ali je taj komentar zadržala za sebe i uzbuđeno krenula za njima dvojicom.)

166Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 12th December 2016, 20:40

Boruto Uzumaki

Boruto Uzumaki
Genin
Genin

da li Mogu da udjem u selo??

167Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 12th December 2016, 20:56

Boruto Uzumaki

Boruto Uzumaki
Genin
Genin

molim vas javite mi dal ste me primilu u selo.

168Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 12th December 2016, 20:59

Hologram Pein

Hologram Pein
Admin
Admin

Cuvari mahnuse pridoslici,i pustise ga u selo.

169Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 12th December 2016, 21:16

Goku

Goku
Academy student
Academy student

mogu li da udjem u selo , odgovorite mi

170Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 12th December 2016, 21:23

Hologram Pein

Hologram Pein
Admin
Admin

Glimnuse glavom,a vrata se otvorise.

171Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 22nd December 2016, 09:58

Jaden Katarn

Jaden Katarn
Special Jounin
Special Jounin




Jaden je tiho koracao stepenicama sve dok ga cuvari nisu mogli videti prekrstio je ruke a vec par sekundi kasnije je uradio znake rukama i prizvao cudnu ogromnu vrecu koja je zracila dark chakrom


Sada... Da sacekam malo.

Stepenice do kapije - Page 7 Img_8499

172Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd December 2016, 21:50

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

*Aya je vec iz daleka primetila da neko stoji na kapiji. Bilo je nesto "cudno" u vezi njega. Misteriozno. Cakra oko njegove vrece bese mracna. Ta cinjenica, bas kao i ta vreca, privukle su njeno oko i zaokupile njenu paznju. Nije proslo ni 2 sekunde, a ona je vec ubrzala korak odvajajuci od tima, kako bi cim pre stigla do kapije. Okrenula se na nekih pola puta, kako bi samo bacila pogled ka saputnicima, medjutim nista ne izusti, vec samo nastavi da koraca hitrim korakom, dok napokon ne stize do stepenista. *

173Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd December 2016, 22:00

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Oseti necije strano prisustvo na kapiji,i vide da se Aya poce brzo kretati ka selu)

Oprezno,stanite iza mene,ja cu da predvodim...(Rece im,osetivsi neku tamnu charku,kao da nije sa ovog sveta,dok su se sve vise priblizavali strancu)

(Zatim,trceci stizu do kapije,i stadose na nekih 7-8 metara od nepoznatog ninje)

Jel si ti zalutao negde mozda?(Rece,uputivsi ninji hladan pogled)


Stepenice do kapije - Page 7 Tumblr15

174Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd December 2016, 22:09

Nagato Uzumaki

Nagato Uzumaki
Jounin
Jounin

Dok su isli ka selu on se odmorio polako su se priplizavali i iza dva drveta uleda kapiju pomisli *uff...coveve evo je kapija sela*Lutao je u svoim milsima i cu obita kako se obrati nekom onda pogleda napred i vidje nepoznatog coveka pogleda ga popreko i rece mu *Zasto si nam preprecio put ? I sta izigravas sa tom vrecom ? * A onda stade kraj Aye i sapnu joj *Nesvidja mi se ovaj tip a tebi ?* Stojao je kraj Aye i nije skidao pogled sa moguceg neprijatelja ocekivao je stace da uradi ......

175Stepenice do kapije - Page 7 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd December 2016, 22:16

Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
Jounin
Jounin

Dok su se vracali sa misije,spazi jednog stranca na ulazu u selo,
oko njega se osecala neka strasna cakra.
Itachi se zagleda u njega ali mu Obito rece da on i ostatak tima stanu pozadi...


Stepenice do kapije - Page 7 Tumblr_nxpu1uxLUh1uje9u6o1_500

Sponsored content



Back to top  Message [Page 7 of 15]

Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Similar topics

-

» Stepenice do kapije

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum