Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Obavestenja admina

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Obavestenja admina Empty Obavestenja admina 13th October 2015, 22:12

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Ovde admini obavestavaju igrace o stvarima bitnim za igru.

https://nms-serbia.rpg-board.net

2Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 7th February 2017, 15:48

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Obito Uchiha i Akio Kiyoshi kaznjeni su banom na 1 dan. Kazna pocinje veceras u 8. Sve koje interesuje zasto su kaznjeni neka potraze temu Uzvisenje Oki.

3Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 8th February 2017, 15:37

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Ja sam Konsai, head admin za sve koji me ne poznaju.

Zeleo bih da pozelim dobrodoslicu svima vama pa i sebe posle kraceg odusustva.

Zahvaljujem se vama dragi igraci na vasoj aktivnosti, ostalim head adminima(Enui-u i Hisai-u), kao i svim ostalim adminima za ulozeni trud, zbog koga se ovaj forum pomerio jos jedan korak unapred.
Zelim vam srecnu i uspesnu karijeru shinobija na novom pocetku...i ovom prilikom najvaljujem posetu vasim kampovima kao feudalni lord ove zemlje. Ocekujem prijatan docek!

Pozdrav.

https://nms-serbia.rpg-board.net

4Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 11th February 2017, 12:11

Konsai

Konsai
Admin
Admin

VAZNO OBAVESTENJE!

Sto se tice nas admina svako od nas ima svoju funkciju tj svoj posao ovde i shodno tome tako treba da se odnosite ovde prema njima. Sto znaci da ne trazite od admina koji je zaduzen za graficki dizajn da vam odobri licne kartice itd.

Sledeci admini imaju sledeca zaduzenja:

Konsai- Pise nova, modifikuje stara pravila i sudija je svim borbama u shinobi svetu, kao i na special jounin ispitima.

Hisai- Pravi sve kartice i u skladu sa tematikom koju nude pravila reprezentuje iste forumskim igracima u zamenu za ispunjenje propisanih uslova. Njemu se obracate za sve u vezi kartica.

Enui i Hologram Pain- Imaju ista zaduzenja. Organizuju sve oblike ispita, misija i slicnih aktivnoste bez koga forum ne bi mogao da funkcionise. Sav taj donji, takozvani igracki ili zivi nivo organizacije pripada njima i oni su vasi kordinatori u tome.

Leonard Van Volen-Zaduzen je za graficki dizajn ovog foruma i da za to da igru ucini prakticniju samim igracima. Sve pametne ideje u pogledu grafickog dizajna adresirajte na ovog admina. 
(Inace hvala i Keisuke ko ga zna, pomogao je oko ovoga-grafike)

*Svaki admin ima svoje podrucje delovanja kao sto vidite. Da se ne bi mesali jedni drugima u posao(izuzev onog dela sugestije i nekog zdravorazumskog misljenja), uveden je ovaj sistem specijalizacije admina. Prosto i jednostavno kada vam Hisai dizajnira karticu nemojte meni traziti da se mesam ili asistiram jer vam ne mogu pomoci, a isto tako kada vam ja sudim borbu i kada treba da vam sudim borbu niko drugi vam nece donositi sud o tome do mene.


*Naravno mi u administraciji svi kolegijalno radimo, asistiramo jedni drugima na idejama itd. Lose napisana pravila cu ujutru kad prespavam i odmorim glavu izmeniti, Leonard nece ofarbati forum u roze itd.

Eto to bi bilo to.

Sve vas puno pozdravlja administracija dragi nasi smrtnici :333

https://nms-serbia.rpg-board.net

5Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 12th February 2017, 13:31

Enui

Enui
Admin
Admin

Posto u poslednje vreme dodajem sam xp i ostalo pa bih vas zamolio da mi posaljete u pm bilo kakve nepravilsnoti oko dodavanja, dakle ukoliko vam je nesto uskraceno i obavezno ukoliko sam vam dodao xp za postove a nisam ih resetovao. Ukoliko to ne prijavite bicete sankcionisani.

Takodje inventari na profilima su vam azurirani. Proverite svoje inventare i to sto pise na profilu, ukoliko ste nesto potrosili ili izbacili posaljite mi pm. TAKODJE VODITE RACUNA O SLOTOIVMA INVENTARA.

6Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 13th February 2017, 20:12

Enui

Enui
Admin
Admin

VAZNO OBAVESTENJE
Nisu sva pravila zavrsena tako da ne mozete ni videti temu sa svim pravilima. Inacee primetio sam da ucite tehnike a ne kupujete ih. Dakle evo isecka pravila:


Svaka tehnika koju mozete pronaci u prodavnici, koju dobijete (izuzev skrivenih ,zabranjenih, licnih i free tehnika) se uci preko rp opcije za ucenje tehnika na trening mestu na kom ste rasporedjeni po RP-u. 


*Svaka tehnika koja je okarakterisana kao tehnika koja se uci se placa 1000 za dmg tehniku i 3000 za efekat. Svaka klan tehnika kosta 1000 ryo.



*Tehnike free klase u prodavnici su oslobodjene od ucenja ali da bi dosle u vas posed kupujete ih po ceni 1000 ryo.


Inace predlazem da ne ucite senzor zato sto ce biti veliki rework. Takodje elementi ce isto pretrpeti rework efekata.

7Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 14th February 2017, 01:56

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Kampovi predstavljaju zajednice od po 10-tak stvarnih igraca i nekolicine prividnih rp lilova izmisljenih i ugradjenih u pricu. Vasi kampovi nisu neosvojivi bedemi, infrastruktura je lose razvijena, povrsinski su mali,lose zasticeni, nemaju gotovo nista izuzev nekolicine cuvara sa senzor sposobnostima.Kampovi ce rasti i razvijati se srazmerno vasem ekonomskom napretku pre svega I ulaganju u osiguranje svoje zajednice I unapredjenju svega u njoj . Ovo sad je plemenska zajednica pojedinih pripadnika odredjenih klanova.


Ovo je za sve one koji su u zabludi da su kampovi Kamelot sa 5000 ljudi i vladarskim dinastijama...nije, ovo je neki osnovni nivo razvoja vas kao grupe skupljenih da se medjusobno zastitite i iz slicnih razloga.

Vi ste svi pocetnici a vasi ocevi i ostali cine lidere klanova, starije shinobije itd...zajedno sa vama ukupno to su zajednice od 500 ljudi.

https://nms-serbia.rpg-board.net

8Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 14th February 2017, 14:54

Hologram Pein

Hologram Pein
Admin
Admin

Otvorene su teme za dodavanje,i svaki kamp ima svoju temu.
Pravila oko dodavanja i ostale detaljne informacije mozete videti u istim.

9Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 14th February 2017, 21:21

Enui

Enui
Admin
Admin

Primetio sam da i dalje ucite tehnike a ne kupujete ih. Dakle evo opet:

Svaka tehnika koju mozete pronaci u prodavnici, koju dobijete (izuzev skrivenih ,zabranjenih, licnih i free tehnika) se uci preko rp opcije za ucenje tehnika na trening mestu na kom ste rasporedjeni po RP-u. 


*Svaka tehnika koja je okarakterisana kao tehnika koja se uci se placa 1000 za dmg tehniku i 3000 za efekat. Svaka klan tehnika kosta 1000 ryo.



*Tehnike free klase u prodavnici su oslobodjene od ucenja ali da bi dosle u vas posed kupujete ih po ceni 1000 ryo.


Inace predlazem da ne ucite senzor zato sto ce biti veliki rework. Takodje elementi ce isto pretrpeti rework efekata.
Tehnike koje ste poceli uciti mi posaljite u pm sa ukupnom cenom da bih vam oduzeo. Tehnike kupujete u prodavnici, dakle  u prodavnici, ne saljete u pm kod admina ili neki pedeseti nacin.

*Mozete kupiti samo jednu tehniku u okviru klase koja se uci. Dakle ne mozete kupiti dva efekta ako niste naucili prethodnu. Isto vazi i za dmg tehnike. Izuzetak su tehnike koje ne morate uciti.

OVO JE POSLEDNJI OBAVESTENJE OVOG TIPA SVAKO KO SE NE BUDE PRIDRZAVAO BICE SANKCIONISAN

10Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 16th February 2017, 04:03

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Veceras predvece bice izbacena sva pravila u delu sa pravilima i toplo preporucujem svima da ih procitaju, izmenjen su i na kraju krajeva predstavljaju vam osnovni alat za igru.

Sva pitanja i nejasnoce koje u kontaktu sa drugim igracima ne mozete da razresite( kada je tumacenje pravila u pitanju)

Pisite meni u pm na forumu, na skypu ili gde me vec nadjete.

Pozdrav :3

https://nms-serbia.rpg-board.net

11Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 16th February 2017, 20:59

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Sva pravila su izasla, preporucujem da ih procitate sve. Pogotovu ova oko postovanja i putovanja, a i sva ostala izmedju ostalog.

Imate do sutra u 8 da naucite pravila oko rp-a postovanja i slicno cije neznanje moze direktno da kvari igru, ostatak pravila predjite kad mozete i ako bi trebalo da znate da ste bez poznavanja pravila los igrac xD


Svako ko ima neko pitanje nek me kontaktira na neki nacin , moze i na forumu. Jos vaznije ako neko nadje neku gresku ili kontradiktornost u nekim pravilima obavezno nek mi javi dobice nagradu.

Uskoro ce izaci i tema pod nazivom OSTALA PRAVILA koja ce precizirati pojedine konkretne probleme u borbama i slicnim stvarima. Sutra uvece takodje dobicete i kartice! 


Pozdrav od aministracije :3

https://nms-serbia.rpg-board.net

12Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 17th February 2017, 19:12

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Izmenjeno je u vezi pravila o postovanju da se ne sme postovati u ulicama odmah iza svog posta. Sada postovi mogu biti i : idem, prolazim... jer sluze za evidenciju i za njih se ne dobija XP.

Takodje odredjeni su dole na dnu neki minimumi oko duzine posta.



Uvedena je arena u kojoj se mozete boriti i u prijateljskim borbama voditi SPARINGE koji daju odredjene stvari.

https://nms-serbia.rpg-board.net/t1214-kako-se-levelovati-cenovnik-tehnika#22534

https://nms-serbia.rpg-board.net

13Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 17th February 2017, 21:12

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Pravilo o temi za dodavanje koje se nalazi u njoj samoj je izmenjeno tako da bolje pogledajte kako to izgleda sada. 

Glavna promena je da ne morate da pisete xp dobijen od rp postova, pa samim tim ni ryo koji dobijate za rp postove. Takodje tu su i promene oko dodavanja tehnika itd.

Pozdrav xD

https://nms-serbia.rpg-board.net

14Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 18th February 2017, 15:44

Konsai

Konsai
Admin
Admin


Uvedena je prodavnica. Kartice tj tehnike naplacuju se po cenovniku koji imate u pravilima ovo ne vazi za temu oruzija i itemi/otrovi gde imate kartice sa cenama, Cene koje dobijaju cetvrtu nulu (10000), ta poslednja se oduzima i prava cena je (1000).


cenovnik za lutke i njihove dodatke izace posebno

https://nms-serbia.rpg-board.net

15Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 18th February 2017, 18:36

Enui

Enui
Admin
Admin

Dakle posto vidim da je bilo toliko tesko da procitate pravilo koje sam dva puta kacio i tehnike efekata kupovali po 1000 umesto za 3000 kao sto sam najavio bicete sankcionisani.
SVE TEHNIKE EFEKATA KOJE STE KUPOVALI PO 1000RYO UMESTO PO 3000 BICE VAM ODUZETE NOVAC NECE BITI VRACEN.
Law-u oduzeti: Ice make, Ice fist, Ice clone, Ice shield
Rei: Ice sword
Takodje napominjem da ne mzoete uciti vise tehnika istovremeno iz iste klase

16Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 19th February 2017, 13:46

Enui

Enui
Admin
Admin

Amayi Uzumaki ce biti resetovani xp postovi zbog spama u temama.

17Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 19th February 2017, 16:06

Hisai

Hisai
Admin
Admin

Svaki spam post iz bilo kog razloga bice sankcionisan i bice obrisan.

1. Procice samo uz opomenu
2. Zabrana roleplaya onoliko koliko admini odrede + jos jedna opomena
3. Ban na tom profilu.

18Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 20th February 2017, 15:20

Enui

Enui
Admin
Admin

Amayi i Kisameu oduzeto 10 lvl zbog krajnje nedolicnog rp i zaobilazenja pravila o rpu.
Deo rpa:
Amaya: Dave I se prvo ga je zveknula u srbski cast xDDD Ali bre donesi ti meniii(kad je shvatila da tuzna faca ne funk ionise pocela je I ona da se dernja I made rukama I opet da se dernja) 
Hocu spool!!!
Kisame: Hoces ti da ti ja dam ****** bezobrazna devojcice, kad te cika Kisame ukroti videces!!! 
(Kisame joj lupi samarcinu) Znas gde stoji frizider, ajde po sok! I donesi neko meze, ja ovde radim, a ti se zajebavas, Kisame je tako jako udario po ruci da je odkoscila, u mojoj kuci zna se ko je musko bem li ti lebarnik (njoj se cinilo kao da se Kisame promenio posle onog ubistva) !
Amaya: Odletela je u kucu Ali hvala bogu blizu frizidsra
Boze kakav manijak...Zlotavljac (Ali sada je bilo strah vec uzela je sve iz frizidsra I odnela mu je pognula glave)
Izvoli...

Kisame: Sta si mi sve izvadila, hoces da se sve pokvarI!? pa naravno nisi ti kupila bas te briga (kisame je bio ljut) sunce ti tvoje sad cu da te izbicujem, Kisame je izvadio bic i po butinama i dupetu je izbicovao sva je bila crvena i rumena e tako da se naucis sad !!! nosi to u frizider (uzeo je sok) gledaj omiljen sir jel hoces da mi se pokvari!!!!!!!!!!!!!!!!

19Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 20th February 2017, 18:04

Enui

Enui
Admin
Admin

Turnir u kreiranju price o vasem liku pocinje od danad i trajace do nedelje 26. u 21h.
U međuvremenu ce biti otvorena tema gde mozete okaciti vase price. Glasanje ce poceti u ponedeljak 27. i to po principu jedan igrac = jedan glas. Normalno od vas sw zahteva da procitate sve price pa tek na osnovu toga glasate. Nagrade ce biti naknadno objavljene.
Zelim vam da imate puno inspiracije i pustite masti na volju. Srecno!

20Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 25th February 2017, 20:12

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Feudalni lord zemlje vatre Kisai je posaljao kocije u kampove zarad unapred dogovorenog skupa svih mladih iz oba kampa. Svi Studenti i Genini neka udju u kocije koje ih cekaju pred ulazom u njihov kamp. I koje ce ujutru stici u vatru 3 (gde se nalazi zamak feudalnog lorda). Mozete uci u kociju do 10 ujutru i racunace se da ste krenuli, sve naknadno se ne racuna. Molim vas da se svi pojavite na ovom skupu jer ce ovo biti drastican preokret za sve. 

Zahvaljujem. 


Yoru



Satori



------------------------------------------------

Vatra 3 gde ce vas kocija dovesti do 10 ujutru i gde treba da postujete na ulazu, pa kroz hodnike i na kraju u svecanoj dvorani pred Lordom. Ukoliko necete da radite neki drugi RP(tokom puta u kociji), cim udjete u kociju mozete ispostovati sve do kraja da se sutra ne zamarate.




A ukoliko zelite mozete postovati RP sa nekim skim planirano zavrsite u kocijama(kako vi hocete ima vise kocija sami odredite). Otvoren je poseban deo  na kapijama gde mozete otvoriti temu vase zajednicke kocije. RP moze trajati do 15:00 sutra poslepodne znaci. Posle naznacenog vremena svi morate biti tamo. Ukoliko ste radili RP u kocijama vi mozete biti postedjeni dodatnog zamaranja pa odmah mozete nakon zavrsetka svoj RP-a postovati u svecanoj sali/ dvorani.



Rp za kocije Yoru



Rp za kocije Satori

https://nms-serbia.rpg-board.net

21Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 25th February 2017, 22:41

Konsai

Konsai
Admin
Admin

PRAVILNIK (1. post u temi) 

je izmenjen!

REC JE O DODAVANJU!

Satori

Yoru



POgledajte i procitajte privi post u temi . Kome ima nesto nejasno neka mi se javi na Skype ili KIk ili ovde u pm

https://nms-serbia.rpg-board.net

22Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 26th February 2017, 23:05

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Mole se svi igraci da dodju na mesto koje je naglaseno u postu 20 da bi prica mogla da se nastavi, ovo je vazno za sve koji bi dalje da igraju.

https://nms-serbia.rpg-board.net

23Obavestenja admina Empty Re: Obavestenja admina 1st March 2017, 12:20

Konsai

Konsai
Admin
Admin

https://nms-serbia.rpg-board.net

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum