Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Amaya Uzumaki

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Amaya Uzumaki Empty Amaya Uzumaki 18th February 2017, 11:41

Amaya Uzumaki

Amaya Uzumaki
Genin
Genin

Posto su admini malo spori a meni se zuri xD polazem genin ispite (imam 330 xp i vrv dosta ryo xDD) 

H:100 
C:150 
E:100 

Kontrola chakre:25 

(smislicu ceo rp i sve sve samo da se vratim sa groblja xDD)

2Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 13:42

Kisame

Kisame
Genin
Genin

Kisame se setio gde bi mala crvenokosa devojka mogla da bude i potrazio je na ispitu, pomislio je da je zelela da se oproba u necemu. 
Bio je sav zaprepascen kada je video njen lik. 
Uzeo je jedan noz da malo sredi frizuru 
Amaya Uzumaki O311

Amayaaaaaaaaaaaa chan gde si ti svuda sam te trazio!!! Polozi ispit mozes ti to!!! 

(Kisame je navijao sa tribina)

3Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 13:57

Amaya Uzumaki

Amaya Uzumaki
Genin
Genin

(Prepravicu ja ovo so je Kisame kazao xD nalazim se i onako na brdu u Satori klanu....Kad ono upad u Satori klan...Kisame se inace tu zatekao u sred borbe koja ce na neku ruku tek da se odigra a on ce i da je prekine...I on ce pisat smao sada i na kraju)  

Hah...kako je ovde prelepo...(pomislila je u sebi dok je gledala latice koje su igrale na sve strane...mada brinula se hoce li stici na vreme da spremi onaj dorucak) 

Ide li to neko?? (Amaya je ocula neko sustanje kroz drvece i neku buku bila je na oprezu)


4Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:00

Amaya Uzumaki

Amaya Uzumaki
Genin
Genin

(Amaya se jednostavno uplasila bila je daleko od centra i sama tako da nije imala strpljenja da saceka odgovor) 

Amaya Uzumaki IMgD1lXx3 
Bacam shurikene u krosnju gde se poslednji put neko cuo...(Amaya se naostrila i spremila za borbu xDD) 

5Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:00

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Amaya Uzumaki' has done the following action : RP opcija


'Genin borba ' :
Amaya Uzumaki TCqk7MU

6Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:11

Amaya Uzumaki

Amaya Uzumaki
Genin
Genin

Nindza?? (Amaya je uzviknula dok je neki nepoznati covek odbijao njene shurikene...) 
 


Amaya Uzumaki Latest?cb=20130406120009
(Amaya je bila u cudu zatekla je nepoznatog nindzu...Da li je to neko iz kampa ili je neko upao ovde...Amaya nije mogla bit' sigurna) 
Amaya Uzumaki AUhhfUh

Idem ka tebi i napadam te! 
(I ako se plasila...ovo je bila njena prva prava borba..nije dozvolila da njen protiv vidi taj strah isla je pravo na istog i ako previse uplasena...trazila je izlaz...morala je nekako da upozori ostale da je doslo do moguceg upada)

7Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:11

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Amaya Uzumaki' has done the following action : RP opcija


'Genin borba ' :
Amaya Uzumaki TCqk7MU

8Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:19

Amaya Uzumaki

Amaya Uzumaki
Genin
Genin

(Nepoznati nindza samo blokira njen napad i cuti...) 

Aghh...nisam znala da ce ovako tesko bit...prva borba prsa u prsa.. 
(Amayi su se neprestano kroz glavu ponavljale oceve reci i sva ona njegova predavanja i ono njegovo neprestano ganjanje da vezba,vezba i samo vezba) 
Zasto sam bezala sa svih trening..(Amaya ponavlja napad,bori se sa nepoznatom nindzom...sva uplasena ne moze da zaboravi na ono njeno glupiranje sa Kisame,om i na njeno inacenje ocu...) 

"Meni ne trebaju sva ova silna oruzija" (ponavljala je sebi neprestano...ro su bile njene prvi reci kada joj je otac poceo trenirati..kada se ona prvi put srela s necim tako hladnim i ostrim) 
Amaya Uzumaki AUhhfUh
E:50

9Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:19

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Amaya Uzumaki' has done the following action : RP opcija


'Genin borba ' :
Amaya Uzumaki M1tFCsU

10Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:34

Amaya Uzumaki

Amaya Uzumaki
Genin
Genin

(Amaya je okrznula protivnika samo....) 

Staa?? (bila je zaprepascena kako je nepoznati nindza primio ovu posekotinu lagano...) 
Nemoguce! (Amaya je shvatila da ustvari njen protivnik gomila svoju chakru u drugoj ruc'...Bukvalno si mogao videti tu chakru...) 
Chidori! (uzviknuo je Amayin protivnik...)  
Ovaj put sam imala samo srece(I stvarno je imala..da nije primetila 

napad na vreme ovo bi bio njen kraj...Sta ce ovako jak ninja ovde Amaya nikako nije mogla da provali ciji je on nindza...Znala je samo da svakako treba izvuc zivu glavu odavde i da treba da upozori svoje prijatelje)

Setila sam se! (Amaya se setila da igrom slucajeva ima jednu od onih smoke bombi kod sebe..) 
Bacam smoke bomb i radim nesto skriveno hehe 

C:0 
E:0 
H:100



Amaya Uzumaki JHxg0mG

11Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:34

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Amaya Uzumaki' has done the following action : RP opcija


'Genin borba ' :
Amaya Uzumaki TCqk7MU

12Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 14:43

Amaya Uzumaki

Amaya Uzumaki
Genin
Genin

Nepoznati nindza je samo ostao tu da stoji kada se dim razisao Amaye ningde nije bilo....nije mogao cak ni da oseti njenu chakru..

13Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 18:51

Enui

Enui
Admin
Admin

Prosla si.

14Amaya Uzumaki Empty Re: Amaya Uzumaki 18th February 2017, 18:58

Kisame

Kisame
Genin
Genin

dobro sam prosla spavao si kada sam dosla moj broj nikad nece saznati nikad niko ako me pitas kada sam se vratila reci cu ti odavnooooooooo

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum