Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!

You are not connected. Please login or register

Naruto My Story » Genin ispit » Genin ispit Okita Souji

Genin ispit Okita Souji

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Genin ispit Okita Souji on 14th February 2017, 02:25

O Bože. Sećanja blede, 
i stvarno su davna 
i ona zaista su vrlo  stvarna. 
Na rat, svako se svede.

Četiri godine, mač u ruci,
nesvesan značaja i njegove moći
maše po prostorji do kraja noći.
"Ili će sve da ih pojedu vuci."

Ruke u bolovima, svrbe i peku,
uzvike oca još jasno čuje
i svoje biće počinje da kuje.
Inače će crvenom obojiti reku.

Souji Hakuoki Okita , 12. jun 247.god p.e.m.
Seoce Kamishiri u zemlji Zvuka

View user profile

2 Re: Genin ispit Okita Souji on 14th February 2017, 02:43

21. juni 247.god p.e.m. 

Susret sa nepoznatim ninjom negde u naciji Vatre. Ispostavlja se da je ninja kampa Satori. Rat. Bez vremena za reagovanje i razmisljanje neko.

Svi su napisali invertar pa hae i ja : 2 Noza, Kusanagi, pilula, smoke bomba, i 2 shurikena.

(Stvaram klona koji stoji do mene sve dok ne bacim shuriken na nepoznatog ninju.Shuriken bacam lučno sa leve strane i tom distancom gadja protivnika. Moj klon je u pripremi i trči po desnom luku (desnom stranom, kako god) ako protivnik izbegne kunai , klon neće uraditi ništa jer će se protivnik udaljiti dosta daleko. Ako protivnika pogodi shuriken videće da je spustio gard, saleteće ga sa ledja i stunovati. Putanje klona i shurikena se nigde ne poklapaju niti ce klona eventualno unistit neko napad protivnika jer ide sa strane. Predpostavimo da ce protivnik fokusirati mene.)

Hp- 100
Ep-140
Cp-170

Genin HP - 200

View user profile

3 Re: Genin ispit Okita Souji on 14th February 2017, 02:43

The member 'Souji Hakuoki Okita' has done the following action : RP opcija

'Genin borba ' :

View user profile

4 Re: Genin ispit Okita Souji on 14th February 2017, 02:58

Kako je genin krenuo da ga udari nogom primio je dmg shurikena i jedan klon ga je stunao. Ja sam naravno duzan da izbegnem njegov napad i to radim zamenom.

Cp-140
Ep-140-60
Hp-100

U pokušaju da udari protivnika nogom nepoznati ninja drugog kampa pogodio je panj, satruo i prastar. Odmah zatim na koljinama klečao je dok ga je Soujiev klon držao. Vriska i zapomaganje nastali su potom i odsjaj mača prekinuo ih je u trenutku. Dete od možda 13 godina stajalo je pred njim , nepokretno. Otkinuo mu je glavu. Poslednji trzaji tela behu užasni za gledanje, krv po njegovom klonu i maču naizgled je svetlela. Osmeh na licu da li je bio ? Precizno se ne može reći ali neko zlo zadovoljstvo u njemu je postojalo.

Moja omiljena boja je... krv.

Očistio je mač o odeću mrtvog tela, vratio ga u korice i nastavio put ka kampu malo brže zbog mogućeg pojačanja neprijateljskog kampa.

Genin HP - 0

View user profile

5 Re: Genin ispit Okita Souji on 14th February 2017, 03:04

Ti neki pesnik pi***  ti materina ? 

Prošao si psihopato.

:kappa: 

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]