Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!

You are not connected. Please login or register

Naruto My Story » Naruto svet » Selo skriveno u pesku » Kapija » Borba u Dark dimenziji » Nagato vs Himera

Nagato vs Himera

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nagato vs Himera on 20th January 2017, 01:26

Pozicija u lavirintu tame : Krajnje desno.

View user profile

2 Re: Nagato vs Himera on 21st January 2017, 23:17

(Tracak svetlosti je padao na vec hladno Akiovo lice, gledao je nepomicno u svoje ruke, beznadezno je pokusavao da povrati kotrolu nad svojim telom. Podigao je pogled u pravcu shinobia koji mu je ovom prilikom predstavljao neprijatelja. Mogao je videti momka koji je goreo od zelje da zastiti svoje prijatelje, Hokagea i ostatak shinobi sveta. U njegovim ocim se mogla videti nervoza, ali i odlucnost da ne odustane. Akio je lagano progovorio, pokusavajuci da skrene paznju ninji ispred sebe)

Momak , steta sto smo se sreli u pod ovakvim okolnostima, daj sve od sebe, jer ja necu moci da se suzdrzavam.

{Steta za momka, na neki nacin ce biti zabavno koristi svu moc}

H:[800]
E:[550]
C:[1000]+[200]-[100]-[60]

[Aktiviram MS-Susanoo, Dark fluid]

Mangekyō Sharingan !!!

550dmg

Akio:

Theme :

{Razdaljina izmedju nas dvojice 20m}

View user profile

3 Re: Nagato vs Himera on 22nd January 2017, 16:55

Ch-690+50
En-550+50
Hp-750+50
Nije vjerovao sta se dogadja , bio je zarobljen u nekakvoj dimenziji okretao se oko sebe i gledao.

Na jednom zacu neciji glas i okrete se prema njemu vidio je nekakvog sinobia koji je nosio traku lista kao i on na jednom taj sinobi mu se obrati i Nagato ga saslusa.... I rece mu

*Ja se nikad necu predat bez obzira na sve boricu se za selo i moje saborce a narocito naseg Hokagea.*

Potom sinobi ispred njega upali saringan i stvori susanooa  nagato je bio bez rjeci protrlja oci i vidje vatrene kugle kako idu ka njemu ........

Stvaram jako duboko jezero tako da ces morati da se odrzavas na njemu onda ulazim skroz do dna tako da sam izbjegao tvoje kugle  ujedno posto je jezero duboko nemozes me vidjet kroz vodu....

Imam plus 50 zbog odjela

View user profile

4 Re: Nagato vs Himera on 23rd January 2017, 16:25

H:[800]+[50]
E:[550]+[50]
C:[1040]+[50]-[???]-[30]-[10]

[Palim senzor, radim nesto skriveno posto si u vodi ne vidis]

[U proslom potezu sam zaboravio da dodam vrednosti odela]
[Ne zaboravi da skines dmg od zagarntovanog]

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]